2410
2553
عنوان

واسه سفید و خوشگل شدن دندونا...

347 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها، من از خمیردندون سیگنال استفاده میکنم اما ازش راضی نیستم چون خیلی دندونامو تمیز و سفید نمیکنه☹☹ شما از چه خمیر دندونی استفاده میکنین؟ راضی هستین؟ یا اگه میشناسین یه خمیردندون که واقعا دندونا رو سفید میکنه بهم معرفی کنین🤗 

مرسیییی خوشگلا🌹

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

استارتر میشه عکس اول این تاپیک ک واسه منه لایک کنی ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3557402/بانووو۷۵ام-چالش-داریم-امشب-بدووویییین-بیاین-جایزه-داریم-لواشک-و-میوه-خشک-عکس-اشپ

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
استارتر میشه عکس اول این تاپیک ک واسه منه لایک کنی ممنون https://www.ninisite.com/discussion/top ...

لایک کردم گلم

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

منم سیگنال میزنم راضی ام ولی چند جا دیدم قسمت داخلی پوست موز رو رو دندون ها میکشن سفید میشه خودم چند بار امتحان کردم ب نظرم شد شایدم توهم زدم😝😝😝

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2714
لایک کردم گلم

ممنون قشنگم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
چقد کارت زشته هرجا میریم تبلیغات😖

اره راست میگین

ببخشید😢😢

چون تاپیکام پر شده نمیتونم تاپیک بزنم

منم سیگنال میزنم راضی ام ولی چند جا دیدم قسمت داخلی پوست موز رو رو دندون ها میکشن سفید میشه خودم چند ...

این چیزا رو شنیدم، یبارم یجا خوندم نوشته بود با زردچوبه مسواک بزنین دندونا سفید میشه، ولی من دنبال یه خمیردندون فوق العاده ام که از هر نظر خوب باشه

2706