2703
2553
عنوان

داستان مهریه با نامزد

102 بازدید | 11 پست

سلام عزیزا

منظورم از نامزد نامزد اینذست... ولی خب قصد ازدواجه انشالله

خب نظر ایشون اینه که مهریه نباشه و حق طلاق باشه با قانون تنصیف اموال

منم خب بدم نمیلد ازین شرظ ولی خب وقتی ما داریم تو جامعه ای مثل ایرانی زندگی میکنیم که قانون خیلی از زن حمایت نمیکنه اگه بحواییم یکم واقع بینانه نگاه کنیم شاید یع مهریه معقول عاقلانه نر باشه.

لطفا نظراتتونو بدید من یکم ذهنم به قضایای مختلف اشنا شه. کدوم بهتره بچه ها و چرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بابا پس فردا یه قانون در اوردن چی

خوب ازین قانونا واسه مهریه دراوردن دیگه کردنش ۱۱۴ تا

تازه بعید نیست کمترش کنن وقتی سکه شده ۴ میلیون

اونموقع که این قانونو گزاشتن سکه یه تومن بود

من خواهرم وکیل مجرده همیشه میگه مهریه نمیخوام حق طلاق و تساوی اموال میخوام

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

حالا اموال ب درد بخور داره یا نه؟

بنظرم آدم وقتی دلش بازندگی ومردش نباشه طلاق گرفته(از نظر روحی)چ حق طلاق داشته باشه چ نداشته باشه.

اما خوب اموالش اگه ب درد بخوره جای فک کردن داره

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2714
الان فقط 200میلیون پول داره و همین

با ۲۰۰ تومن میخواد زن بگیره ? 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
الان فقط 200میلیون پول داره و همین

ملک و املاک نداره؟؟؟؟

نمیدونم والا. نظر خودمومیگم ب شرطی قورتم ندین.من مهریه بالارو قبول دارم.چ واسه خودم چ واسه زن داداشام.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.