1608
1609
عنوان

مشکل دوستم با همسرش

335 بازدید | 19 پست

دوستای گلم لطفا خودتون رو جای دوست صمیمی من قرار بدین و بگین شما جاش بودین چه میکردین ممنون

دوست من به روابط همسرش با خانوما در محیط کار حساس شده میگه از اینکه همکارای خانم همسرم بهش زنگ میزنن حس بدی پیدا میکنم خصوصا یکی از اونا که خیلی گیجه و کاری بلد نیست مدام زنگ میزنه به همسر دوستم ازش راهنمایی میخواد یا گاهی این خانومه زنگ میزنه گریه میکنه که فلان چیز اینطور شد چون خیلی حساسه و به قول همسر دوستم این خانومه رفتارای بچگونه داره دوستم میگه همش میگم من گریه کردنی همسرم کلی حرص میخوره وعصبانی میشه اونوخ بااون چطوری برخورد کرده ینی؟ یا تو ماشین موقع رانندگی زنگ میزنه همسر دوستم نمیگه که نمیتونه حرف بزنه(اصولا خیلی رودربایستی داره با دیگران)

یکبار هم همسر دوستم عمل کرده بوده زیاد سرشو بلند نمیکرده پیام بده به کسی بعد دوستم میبینه خیلی سرش تو گوشیه متوجه شده با این خانم سر مسئله کاری بحث میکردن از دوستم میخواد بیاد بشینه کنارش ولی دوستمم ناراحت میشه که چطور من میخوام اس بدم میگی سرمو زیاد نمیتونم تکون بدم حالا واسه اینکه سوتفاهمی رو حل کنی 2ساعته سرت تو گوشیه؟همسرشم ناراحت میشه و یکم بعد هم به خانومه همکار میگه سرش درد میکنه .دوستم میگه هروقت به همسرم میگم با فلان خانم حرف نزن ناراحت میشه که بهم اعتماد نداری و حتی گاهی خیلی بهش برمیخوره و محکم مشتشو میکوبه دیوار  درواقع اخلاقش تو حالت عادی خوبه ولی وقتی  بحث پیش میاد عصبی میشه ،موقعی که دوستم گریه میکنه ناراحته جای ناز کشیدن و دلداری عصبی میشه که چرا گریه میکنی(گریه کردن دوستم عصبیش میکنه)اینا عادیه بنظرتون؟

دوستم میگه چندبار خواستم موقع زنگ زدنش به همسرم سرصدا کنم بفهمه زنگ نزنه همسرم نزاش

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

من که خودم خیلی حسایم اگه شوهرم اینجوری بود دق میکردم یکی ۲بار یکی از همکارا خانومشو رسوند تا خونه داشتم دق میکررررردم😑

نمیدونم من حساسم یا واقعا کارم درست بوده

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد آقامونه                                                 برای سلامتی و خوشبختی منو عشقم یه صلوات میفرستی 

خوب روابط كاري با زناشويي فرق داره 

مردا از گريه زنايي كه دوستشون دارن عصبي وًكلافه ميشن بعد معمولا هم چون ياد نگرفتن واكنش درست ندارن 

ولي راجع به همكارش گريه اون خانم عصبيش نميكنه و واكنش راحتري داره

اون خانم راحترين راه رو انتخاب  كرده خنگ 

شوهر منم همینطوره من گریه کنم عصبی میشه ونازمو نمیکشه حالا یبار یه خانومی از دست شوهرم ناراحت شده بود وگریه کرده بود شوهرم مثل اسفند روی اتیش ناراحت بود که چجوری از دلش دربیارم🤨🙄😤

به دوستت بگو صبوری کن هرچقدر حساسیت نشون بدی بدتر میکنه

اینکه از گریه ی خانومش عصبی میشه طبیعیه.مردا از گریه ی زن بیزارن.این توی فیلماس که موقع گریه میان ناز کشی و ...

زنگ زدن خارج از ساعت کاری هم کار خوبی نیست.دوست شما بجای گریه کردن باید حرف اصولی و منطقی بزنه.

اینکه خارج از تایم کاری اجازه نده زنگ بزنن یا جواب نده.

حتی میتونه به شوهرش بگه که تازمانی که تو جواب سوالای متععد فلان خانومو میدی اون خودشو حواسشو جمع نمیکنه و پیشرفتی نمیکنه و عادت میکنه هرچی شد به شما زنگ بزنه.

چقدر بعضی زنا احمقن.چقد بی ملاحظن.اخه ینی چی هی زنگ بزنی به مرد غریبه و گریه و زاری راه بندازی

8

من تازه ازدواج کرده بودم همکلاسی همسرم به بهونه های مختلف هی زنگ میزد به همسرم نمیدونم درمورد مقاله و استخدامو اینجور چیزا با اینکه همسرم خیلی سرسنگین بود باهاش ولی یه بار من سروصدا کردم بعد با گوشی همسرم یه اس دادم بهش که خانوم فلانی من ازدواج کردم دیگه دوست ندارم بهم زنگ بزنی شرمنده بیشتر از اینا درمورد مقاله نمیتونم راهنماییت کنم سوالی داشتی از استاد .... بپرس.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
اینکه از گریه ی خانومش عصبی میشه طبیعیه.مردا از گریه ی زن بیزارن.این توی فیلماس که موقع گریه میان نا ...

جالب ترش اینجاس همسرشم حساسه اگه یه مرد همکار زیاد پیام بده اینا واکنش نشون میده ولی تظاهر میکنه که نه اینطور نیست و روشن فکره واقعا چرا آقایون فک میکنن چون چیزی میگن خانومشون باید اطاعت کنه ولی خودشون هرکاری دوسدارن بکنن و عقل کل هم میدونن

1523
من اگ گریه کنم شوهرم اهمیت نمیده عصبی میشه بعد اگ  یه زن یا مرد تو تلویزیون گریه کنه اونم گریه ...

وا

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

اهاااان این قسمت فراموشم شد که این خانومه میخواسته بره بعد با همسر دوستم حرف میزنه که اینطوری شده میخوام برم همسر دوستمم براش نوشته بوده هی بگو میخوام برم برم .من پیامارو عینا براتون میگم چون پیامارو پاک نمیکنه همسرش و دوستم ازش پر سیده براچی اینطوری گفتی اونم در جواب گفته بودن اون خوبه من کاری برام پیش میاد جای من میره تو اونو با خودت مقایسه نکن اون یه بچه س خنگه فلانه تو اون طوری بودی نمیگرفتمت!

اینکه از گریه ی خانومش عصبی میشه طبیعیه.مردا از گریه ی زن بیزارن.این توی فیلماس که موقع گریه میان نا ...

عزیزم ساعت کاریشون همزمان نیست درواقع شیفتی کار میکنن و هم رو نمیبینن وقتی این خانوم میاد آقا میره و کلا تعطیله هیچی بلد نیس بااینکه تحصیلاتش زیاده و تو شهر ما غریب هست 

1611