2726
عنوان

چیکارکنم دیگه چاق نشم؟؟؟💁👩

2954 بازدید | 27 پست

سلام 

من قدم 164 وزنم 60

تا یکسال پیش وزنم روی 54 اینا ثابت بود 

خودموکشتم به 58برسم که رسیدم

چندروز پی دیدم ای وای شدم60😢😢😢

من اصلادوست ندارم چاق بشم

البته بگم ازاونایی هستم که بدنم پفکی نیست مشخص نمیشه 60کیلوهستم اصلا

اول بگو چيكار كردي چاق شدي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب  عزیزم  تناسب  اندام  به  متابولیسم  بدن،تنظیم  بودن  هورمون  ها،  ورودی  غذاها،اندازه  غذا،سالم  بودن  غذا، میزان  تحرک، میزان  شاد  بودن، ....میزان  فعالیت های  اجتماعی....خلاصه  به  خیلی  چیزا  ربط  داره،یکی  دوتا  نیست  که😁

نور

قبل ازاینکه سیرشی دست ازغذاخوردن بکش

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706