2726

سلام خانما لطفا اگه كسي ميدونه كمك كنه خيلي ضروريه دكتر طب سنتي دكتر خيرانديش و ياشاگراشون دكتر اسد زاده يا...

02144462772 – 02144891032 – 02144891041

آدرس دکتر خیراندیش : تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی ، پونک، پونه یکم ، درب جنوبی حرم امامزادگان عینعلی و زینعلی(ع) – ساختما پزشکان

بااین شماره تماس بگیرین . گویا هست

بخشای مختلف داره سنتی تغذیه سنتی زنان و .. هربخش که خواستین بزنین نوبت بگیرین اولین نوبت خالی رو میدن بهتون.

بعد روزی که نوبتتونه به این آدرس برین مثل درمانگاه هست

اتاق اتاق

خود دکتر خیراندیش و شاگردانش

طبقه زیر زمینشم داروخانه طب سنتیشه...

داخل امامزاده عینعلی زینلی که شدین یه ساختمون نیمه کارست برین داخل بعد زده ساختمان سجاد اونو برین بالا طبقه اولش

02144462772 – 02144891032 – 02144891041 آدرس دکتر خیراندیش : تهران، اتوبان اشرفی اصفهانی ...

ممنونم ازتون ز ميزدم ب اين شماره ولي شاگرداي نام نا اشناشون وقت ميدادن من ميخوام خود خير انديش و يا شهدا اسدزاده ببينه دخترم كوچيكه ،شما نميدونيد چجوري ميشه وقت گرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ازتون ز ميزدم ب اين شماره ولي شاگرداي نام نا اشناشون وقت ميدادن من ميخوام خود خير انديش و يا ...

اینجا ساختمان سجاد هست که خوداستاد و شاگردانشون بقیه روویزیت می کنن...نوبت یکی ازشاگردانشونوبگیرین وقتی میرین خود استاد خیراندیش هم هستن...ازشاگردشون بخواین ارجاعتون بدن به خوداستاد خیراندیش.....

یااینکه حضوری برین اینجا نوبت بگیرین ولی خیلی طولمیکشه میفته برای چندماه دیگه

2728