1608
1609
عنوان

دوتا کله شق جمع شدیم 😑

359 بازدید | 35 پست

باهاش قهرم دلیل قانع کننده ای هم ندارم فقط دلم میخواد قهر باشم 

بجای اینکه یکم بیاد جلو اشتی کنیم اونم قهر کرده 

منم از دیروز نه ظرفارو شستم نه خونه رو مرتب کردم . غذا درس میکنم میزارم جلوش میرم تو اتاق ...کلی هم ارایش میکنم لباس خوب میپوشم که دلش بکشه بیاد جلو نمیاد 

ظهرم که رفت رو مبل خوابید البته خودم درو روش بستم 😑 

اصلا نمیدونم چه مرگمه هورمونام یجوری بهم ریخته انگار پریودم حوصله خودمو بچمو هیچکسو ندارم از دیروز جواب مامان بابامم ندادم هرچی زنگ زدن . واتساپمم پاک کردم پیام ندن ..

خلاصه اوضاع بدیه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

خدابخیر کنه

حضرت محمد (ص)فرمودنددر آينده زنانى پيدا مى شوند كه در عين پوشيدگى برهنه اند لباس هاى بدن نما و جوراب هاى نازك مى پوشند هوسباز و دلفريب مى باشند، موهاى خود را طورى آرايش مى كنند كه مانند كوهان شتر جلوه مى كند. اينان داخل بهشت نمى شوند و حتى بوى آن را استشمام نمى كنند، با اين كه بوى بهشت از راه بسيار دور شنيده مى شود.🌺🌿🌿🌿🌿🌺

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613
ریلکس ریلکس ریلکس تر یستردی؟

یادسوری خانم افتادم😂😂

حضرت محمد (ص)فرمودنددر آينده زنانى پيدا مى شوند كه در عين پوشيدگى برهنه اند لباس هاى بدن نما و جوراب هاى نازك مى پوشند هوسباز و دلفريب مى باشند، موهاى خود را طورى آرايش مى كنند كه مانند كوهان شتر جلوه مى كند. اينان داخل بهشت نمى شوند و حتى بوى آن را استشمام نمى كنند، با اين كه بوى بهشت از راه بسيار دور شنيده مى شود.🌺🌿🌿🌿🌿🌺
8

کاراتو بکن چون روی هم جمع بشن واسه خودت سختر میشه اول و اخر که ظرفارو خودت باید بشوری 

دردونه پسرم همه ی کسم زندگیم همه ی وجودم همدم تنهایی هام پای نازش شکسته کی میخوای بلند شی شوت بازی کنیم کی میخوای بلند شی با دوچرخت رکاب بزنی واست دست بزنم حالا کی میره شونه و شارژرمو واسم بیاره دلم خونه کی پسرم مثل روز اولش میشه ای خدددااااا کمکش کن خدا کمک من کن من یه مادرم دارم میمیرم از درد پسرم خداااا کمکمون کن واسش دعا کنین 
سرچی اخه؟

هیچیییی الکیییی 

سر اینکه من از مامانم پول گرفتم اون داد زد که نباید میگرفتی حالا حق با اونه ولی خب دوس دارم من قهر کنم 😑 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...
1601
کاراتو بکن چون روی هم جمع بشن واسه خودت سختر میشه اول و اخر که ظرفارو خودت باید بشوری 

میخوام یکم قدر بدونه اینجوری خونه مرتب غذا اماده خوش خوشانش میشه 

یکمم وسواسه زورش میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40