2410
2553
عنوان

بچم پایینه همش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2863 بازدید | 68 پست
دعواش کن استرس نداشته باش عزیزمممم

اون پایین نمیدونم چیکارداره.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
یعنی تااخر زایمان پایینه؟؟؟وای بخدا استرس گرفتم هی میگم نکنه بزنه بیرون😭😭😭

نه نمیزنه بیرون فقط مواظب باش چه خبره بزنه بیرون من آجیم همینجور بود الان 11 سالسه

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی جفتت پایینه  یا خودت حس میکنی لگداشو پایین  اخه من لگداشو پایین حس میکنم فهمیدم بری ...

از كي حالت عوض شد؟؟

من از روز اول تا الان با سر بوده 

ممكنه توي اين هفته ها يا ماه اخر بچرخه با پا بشه؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2720
دخترا معمولن همینه

این بیش ازحد پایینه دیگه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
کار دیگه ای نمیشه کرد  فقط استراحت مطلق و امپول و شیاف و دوری از استرس من دوستم به مرحله ای ر ...

سلام گلم خوبی نی نی خوبه مهلا ۸۷۸ تعلیق شدم😑

کوچولی مامان تو بهترین هدیه ای امیدوارم صحیح سالم به دنیا بیای واسه سلامتی کوچولوم صلوات میفرسی مهربون😘
راه نرو پلا بالا پایین نشو ....  فعالیت زیاد نکن جارو نکن کارهاسخت و سنین انجام نده حالا که پای ...

استراحت مطلقم ی هفتس ک خوابم همش فقط واسه دشویی پامیشم.

2714

دختره؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
مامای خونگی ندارید تو شهرتون؟ ما اینجا کسی اینطوری باشه ماما چرب میکنه شکمش اروم اروم بچه رو میبره ...

نه والا نداریم نشنیدم اصلا😭

یعنی جفتت پایینه  یا خودت حس میکنی لگداشو پایین  اخه من لگداشو پایین حس میکنم فهمیدم بری ...

انومالی جفتم خلفی بود

کلا خیلی پایینه اون پایینه مثل جرقه میزنه 

2706