2737
2734
عنوان

تازگیا چقد دوزنه بودن عادی شده😑😶

713 بازدید | 100 پست

یکی از همسایه هامون دوتا دختر بچه داره زنشم خوشگله،بعد آقا دوباره یاد مجردیاش کرده رفته با دوس دختر سابقش ک (منم میشناسمش دوست دوران راهنمایی بوده)ریخته روهم،زنش فهمیده رو در رو کرده،بعد یارو گفته میخوام طلاقت بدم اینو بگیرم.چیشد ک اینجوری شد؟؟ب کجا داریم می ریم ما!!!😐😐

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقیح ب این مردمیگن ن اون وقیح خخخ

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2738

یه همچین چیزی تو فامیل ما پیش اومد 

مادر زن اولیه از غصه دق کرد 

مرده ک خیانت کرد با موتور تصادف کرد مرد

زن اولیم یه شوهر دیگه گیرش اومد وضع مالی خوب خیلیم مرد خوبیه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
حالا هی بیاین بگین گذشته طرف مهم نیس 😒

😥😥😥

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

شوهرم تو یه شرکت کار میکنه میگه سرپرستشون 42 سالشه دوتا زن داره که از وجود هم خبر هم دارن.تو دو خونه جدا زندگی میکنن.حالا دختر و پسر دانشجو هم داره طرف.من که باورم نشد.گفتم برا شماها قمپوز در کرده شماها هم ساده باور کردین

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟

مرده دیده اب از سرش گذشته وقیح شده و اینو گفته شک نکن‌ زن خودش را بیشتر دوست داره دوستم نداشته باشه کمتر مردی حاضره زندگیشو بخاطر یه زن دیگه ببازه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706