2726
عنوان

فیس براش دستی

36112 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها خوبین

من امروز یه دونه از این فیس براشای دستی گرفتم، صورتمو هنوز باهاش نشستم چون فعلا پوستم تمیز بود ازصبح،کرم نزده بودم. کسی داشته تا حالا؟؟ واقعا پوستو عمقی پاک میکنه؟؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کدوم؟

اینا

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2728
اون شارژي هاش كه خيلي گرونه اين دستي ها رو چند گرفتي؟

قیمت شارژیا چنده مگه؟!

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
اون شارژي هاش كه خيلي گرونه اين دستي ها رو چند گرفتي؟

۴۵تومن گرفتم از مغازه لوازم ارایشی، بعضی جاها اینترنتی میفروختن ۳۰یا۴۰تومن اما دیدم با پول پستش همون میشه تازه دیرترم میرسه دستم

من یه دونه خریدم هنوز به دستم نرسیده 😂

ولی هرکی داشته راضیه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
میگن‌پوست رو شل میکنه و باعث چروک میشه.. سیلیکونی ها بهترن

خب دو روئه، یک طرفش سیلیکونیه اون سمتش پرزهای خیلی نرم داره

منم ازینا تو یه کانال دیدم ولی خب نخریدم چند خریدی؟کاش استفاده کنی بیای بگی البته ک بنظرم باید خیلی بهتراز دست تمیز کنه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من یه دونه خریدم هنوز به دستم نرسیده 😂 ولی هرکی داشته راضیه 

مبارکت باشه عزیزم

منم ازینا تو یه کانال دیدم ولی خب نخریدم چند خریدی؟کاش استفاده کنی بیای بگی البته ک بنظرم باید خیلی ...

آره از دست که قطعا بهتره ، همینطوری خشک یکم رو پوستم کشیدم دو سرشم خیلی نرمه...

من از لوازم ارایشی ۴۵ خریدم، اما بعضیا که فقط،فروش انلاین داشتن ۴۰یا کمترم میدادن که خب با پول پستش همون ۴۵یا بیشتر میشد

مبارکت باشه عزیزم

چه جوری تحمل کردی تا الان استفاده نکردی

من بودم همون موقع کلی کرم و روغن میمالیدم صورتم بعد مرفتم با ایشون میشستم ببینم چه جوریه😁

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
چه جوری تحمل کردی تا الان استفاده نکردی من بودم همون موقع کلی کرم و روغن میمالیدم صورتم بعد مرفتم ب ...

واااقعااا😀😀

اوکی رفتم تو کارش پس🏃‍♀️

2706