2737
2734
عنوان

هر كي بارداره بياد باهم باشيم .

112 بازدید | 23 پست

اولش كه خيلي خيلي مباركتون باشه ني ني تون😍😍

شما غربالگيري اولو رفتين!؟

جنسيتو متوجه شدين!؟

دوس داشتين ني ني چي باشه .قبلش كه سلامتي برا هممون و ني ني هامون ارزو ميكنم عزيزانم و انشاله خدا ني ني امونو با ذوقو شوقو سلامتي تو بغلمون بزاره😘علاعم يا جنسيتم بگين ممنون ميشم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفته۲۵ام خیلیاشو رفتم سونو میگه پسره دوروبریا میگن دختره خودموشوهرم میگیم فقط سالم باشه 

هفته يازدهو رفتي!؟درست بهت گف!؟ انشاله مباركا باشه قدمش براتون پر از خوشي و عشق و خوشحالي باشه

2728
شماهام دو بار تیتر بتا دادین   بچه های این گرو ها میگن باید دوبار داد  ولی دکتر به من نگفت

حتمن جنينو ديده ..من ساكه حاملگيم خالي بود واسه همين بهم دوبار داد تو هفته شش

من دلم میخواد باردار بشم میتونم باشم 😭😭😭😭 باردارها از ته دلتون واسم آرزو کنید منم بیام جز شما آخه دکتر میگه نه خودت و نه شوهرت هیچ مشکلی ندارید اما باردار نمیشم 😢😢😢

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
حتمن جنينو ديده ..من ساكه حاملگيم خالي بود واسه همين بهم دوبار داد تو هفته شش

من هنو سونو نرفتم میگن نمیخاد بری هشت هفته برو که یبارگی صدا قلبشو هم بشنوی

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2738
من دلم میخواد باردار بشم میتونم باشم 😭😭😭😭 باردارها از ته دلتون واسم آرزو کنید منم بیام جز شما آخ ...

عزيزم .اول توكل كن بخدا .من خودم دكتر گف اين ماه فوليكولي واسه بازداري نداري با گريه رفتم خونه .و همون ماه دقيقن باردار بودم و باردار شدم .دلتو بسپار ب خدا .بهترين دكتر اصفهان رقاييه بري پيشش مطمعنم دامنت سبز ميشه چون خيليا اونجا ميگفتن چهارسال پنج سال باردار نشديم اگه تونسي ي سر بيا پيشش

هفته ۲۵قطعا پسره دیگه منم هفته ۲۶م.خودت چی دوست داری؟ چندتا سونو رفتی؟

۳بارسونو رفتم،خودم اول خیلی دوس داشتم دخترباشه ولی قبل اینکه سونو برموبگن پسره،نمیدونم چطورشدگفتم خدا هرچی میدی فقط سالم باشه لیشتردلم خواس پسرباشه که یه پسردارم بشه داداشش

۳بارسونو رفتم،خودم اول خیلی دوس داشتم دخترباشه ولی قبل اینکه سونو برموبگن پسره،نمیدونم چطورشدگفتم خد ...

تنش سالم .منم پسر دوس دارم.اما دخترو ي كوچولو بيشتر .ولي دلم ميخاد ني نيم پسر باشه چون شوهرم ميگه پسر اول بياريم بعد دختر .😒😟

تنش سالم .منم پسر دوس دارم.اما دخترو ي كوچولو بيشتر .ولي دلم ميخاد ني نيم پسر باشه چون شوهرم ميگه پس ...

من اولی دختر شد شوهرم پسر دوست داشت اونموقع خیلی غصه خوردم .الان بارداری دومم پسره شکر میکنم اولی دختر شد 😅تو این دوره بیشتر ازدوتا نمیشه بیاری.پس هرچی شد خوشحال باش

2706