2737
2734
عنوان

پول درآوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لیسانس علوم تربیتی هستم ولی کو کار هر که جا که برسد باید پارتی داشته باشیم 

مدارس نیروی ازاد نمیخوان مگه؟مهد ها چی؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
اگر بورس رو متخصص بشید توش یک سال زمان بگذارید روش پول خوبی میشه دراورد

شما خودت تو بورسی جدیدا خیلی در موردش میشنوم مخصوصا سود خوبش جوری نیست ک بعد مدتی اشباع بشه.  واقعا ارزش داره بری کلاس

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2731
کارهای نمدی پته رو انجام میدم ولی بازار نداره

لباس بچگونه کلی فروشی بیاری تو اینستا و گروهای زنونه و دیوار بفروشی درامدش کمه ولی بازم یچیزی داره 

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
لیسانس علوم تربیتی هستم ولی کو کار هر که جا که برسد باید پارتی داشته باشیم 

من خودم نرم افزار خوندم اما بچه دارم نمیتونم بیرون کار کنم ،به هر کسی هم نمیتونم بچمو بسپارم ،حساسم رو بچم

2738
شما خودت تو بورسی جدیدا خیلی در موردش میشنوم مخصوصا سود خوبش جوری نیست ک بعد مدتی اشباع بشه.  و ...

بله من تو بورسم ماهی ده درصد سود میگیرم یعنی ده برابر بانک،نمیخاد کلاس برید فعلا برید تو سایت فراچارت دوره های اموزشی رایگانش رو ببینید اول بعدش میشه رفت کلاس

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
من دارم یه 25 تومن پول جمع میکنم ماهی 500 از بانک بگیرم باز از هیچی بهتره 

با سود چند درصد/؟کوتاه مدت یا بلند مدت

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
تو بورس بودن یعنی چی؟؟

اون تو بورس بودن ک اصطلاحا میگن  😁یعنی.  ب روز بودن ی چیزی  و خیلی جدیدا استفاده میشه 

ولی این بورس یعنی خریدو فروش سهام و اینا 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706