2737
2734

نامزدم میگه نمیخواد منو اخه یک هفته پیش میگفت میخواد خودش زنگ زد گفت میخواد منو الان میگه من تورو با کسی ببینم ککمم نمیگزع😔خیلی از حرفش ناراحت شدم کله دیشبو گریه کردم بچع ها چیکارکنم؟فقط میخوام اونم بسوزه من بعد خیانتش نخواستم انتقام بگیرم گفتم میمونم درست میشه چیکارکنم😔😭

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
اصل مشکلتون ؟؟؟ یه چیز کلی گفتی ... 

اول ک بهم خیانت کرد بعد من گفتم اشکالی نداره درستش میکنیم اونم گفت باشه الان میگه نمیخواد منو چیکارکنم خیلی بهش اهمیت میدم بی اهمیت باشم به نظرتون کاری ازپیش میره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خیانت کرد و موندی ؟ 

به نظرم بزرگترین ظلم رو به خودت کردی

موندی و الان به خودش اجازه ی بیان همچین حرفی داده

اینم بدونید شما هیچوقت نمی تونید کسی رو

درست کنید و تغییر بدین 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
اول ک بهم خیانت کرد بعد من گفتم اشکالی نداره درستش میکنیم اونم گفت باشه الان میگه نمیخواد منو چیکارک ...

کس که دلش پیشت نباشه میخوای چیکارش کنی امروز نره پس فردا میره بفکر خودت باش 

اول ک بهم خیانت کرد بعد من گفتم اشکالی نداره درستش میکنیم اونم گفت باشه الان میگه نمیخواد منو چیکارک ...

عزیز من وقتی از الان به شما خیانت کرده چ امیدی بستی به این اقا ؟؟؟

برو پی زندگیت ... عقلانی تصمیم بگیر خواهر من 

الانم که میگه نمیخوادتت به جای اینکه تو بگی نمیخوامت!!!.

به 5 سال دیگه فکر کن که مدام تو دلهره خیانت اینی ...

2738

عزیزم تا نامزدی تمومش کن الان باید خیلی دوست داشته باشه اینطوریه وای به حال روزی که برین زیر ی سقف😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

مشکلات:

۱_از خیانت گذشتی ، اگه واقعا خیانت بوده

۲_اهمیت زیاد دادی ، درصورت اهمیت زیاد به پسر ، احساس می کنه خودشو می خوای بهش بندازی

۳_ساده ای😊فقط یه آدم ساده با کسی که فهمید حتی یه نفر دیگه از ذهنش گذر کرده می مونه .آدمی که یه بار بتونه کسی رو به جای شما از ذهنش بگذرونه ، بازم می تونه

رفع مشکلات:

وقتی ببینه تو اومدی به جای خودش گفتی باشه اشکالی نداره باهم درستش می کنیم ، درجا ذهنش زده میشه ، دقیقا اون باید گوهی که خورده رو درست کنه نه تو😊

بعدش وقتی ببینه هر  کاری می کنی واسه بودنش ، ناخوداگاه زده میشه نا خودگاه🤗👌شک نکن

*نگا بزار بیاد سمتت ، دوسش داشته باش ، ولی فریاد نزن ، اگه خودش خواست بهش بگو . بعدشم اینو بفهم ، آدمی که بخوادت با هیچ کثافتی نمی ره ، اگه دیدی رفت بدون یه مریضه 

میگم دور این بحث که بحث رو نمی دونیم چی شده ؛ چجوری فهمیدی خیانت کرده ، عقد هستی نیستی ، باهاش فقط لاو تو لاو بودی یا ، چند مدته که توی فکرت تمرکز کردی روش ، 

میگم دور این بحث که بحث رو نمی دونیم چی شده ؛ چجوری فهمیدی خیانت کرده ، عقد هستی نیستی ، باهاش فقط ل ...

دیدمش بایکی..عقد نیستم ۳ ساله باهمیم خیلی دوسم داشت اول از وقتی بهش اهمیت دادم عوض شد

مشکلات: ۱_از خیانت گذشتی ، اگه واقعا خیانت بوده ۲_اهمیت زیاد دادی ، درصورت اهمیت زیاد به پسر ، احس ...

ممنون خیلی راهنمایی خوبی بود

دیدمش بایکی..عقد نیستم ۳ ساله باهمیم خیلی دوسم داشت اول از وقتی بهش اهمیت دادم عوض شد

دلم می سوزه واسه دخترایی که خودشونو پاسوز رابطه های مسخره می کنن و بعد زمانی که یه پسر پوچ قلب شونو جوری تسخیر کرد و رفت هیچ وقت نمی تونن‌به کس دیگه ای فک کنن ‌‌. واقعا دیدیش و نفهمیدی رابطه ات چیه باهاش .

2706