2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نمیدونم استارتر یکی اینجا مال لندن بود میگفت اونجا اصلا به بچه دارو نمیدن ولی اینجا یه چیز میشه خیلی ها پیشنهاد میدن سریع برو قرص و پماد و دارو حتی بدون تجویز پزشک بگیر 

شما اگه فکر میکنی شرایط سخته برو پیش یه دکتر دیگه و متخصص اطفال هم باشه نه دکتر عمومی اینا 

بعد اگه سرخود چیزی میخوای بگیری قبلش باهاش مشورت کن

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

قطره سدیم کلرید بریز بعد با فینگیر تمیز کن برای بچه منم اینجور بود 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
فینگیرت مارکش چیه و چند خریدی

من دیدم بینیش کیپه بردم بیمارستان از همونجا خریدم عزیزم با یه شربت پدی لایک شد 50 تومن روش نوشته ظریف پلیمر

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
برا دو ماهه ضرر ندارا؟؟؟

نه عزیزم بچه من یکماهش بود دکتر داد فقط این قطره ضرر نداره اب نمک هستش بینیو مرطوب میکنه با اون فینگیر راحت تمیز میشه