2737
2734
عنوان

اگه با همسرتون بد دعواتون بشه؟

253 بازدید | 18 پست

آبروشو میبرید؟

یکی از آشناهای ما که ما فقط ۵بار اینا دیدمش زنگ زده به ما گلایه خانواده همسرشو و همسرشو میکنه

یعنی از الف تا ی زندگیشو گفته

ببخشید حتی مسائل رختخوابشو!

من انقدر خجالت میکشم تو روی مادرشوهرشو خودش از این به بعد نگاه کنم!!!

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ زنه سبکی

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731

حتما خسته شده

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

هیچ وقت اصلا به مامانمم نمیگم .چون بعدش اشتی میکنیم ولی ذهنیت اونا همونطور باقی میمونه.مگر اینکه واقعا مسله مهمی باشه اونوقت مشورت میگیریم با خواست خود شوهرم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
البته شاید دیگ جون به لب شده طرف

آره خب حقم داره

اخه خانواده همسرشو فامیلاش خیلی سطح پایینن برا همون حدس میزنم به ما گفته فک کرده مثلا ما ادم حسابییم کاری براش میکنیم

که واقعا مادرمم داره سعیشو میکنه 

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
آره خب حقم داره اخه خانواده همسرشو فامیلاش خیلی سطح پایینن برا همون حدس میزنم به ما گفته فک کرده مث ...

ولی خوب دیدم گاهی زنایی که واقعا ی مدت طولانی تحمل کردن و بعدش دیگ نتونستن ب خاطر ارامش خودشون رو ب درد ودل اوردن

هیچ وقت اصلا به مامانمم نمیگم .چون بعدش اشتی میکنیم ولی ذهنیت اونا همونطور باقی میمونه.مگر اینکه واق ...

فک نکنم آشتی کنن اینا!

هیچ حرمتی دیگه نمونده

ولی خوب دیدم گاهی زنایی که واقعا ی مدت طولانی تحمل کردن و بعدش دیگ نتونستن ب خاطر ارامش خودشون رو ب ...

ن بابا تازه عروسه!

همه مثل هم نمیشن ولی مادر من با پدرم تا مرز طلاقم رفتن به کسی نگفتن

به نظرم خیلی زود جا خالی داده

البته نمیدونم نمیتونم قضاوت کنم

وا

معلومه که نه! 

به کسی چه مربوطه من با همسرم دعوا کردم؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706