2737
2734
عنوان

باردارا با تجربه ها ی لحظه لطفا

63 بازدید | 18 پست

امروز یهویی شکم و کمرم عرق کرد یهو یخ یخ شد حرکات بچه هم کم شده تروخدا اگه کسی چیزی میدونه بم کمک کنه دکترم نیست تا دوشنبه هفته دیگه میخوام هی الکی نرم زایشگا

هفته ۳۶ام

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
عزیزم بهترین راه زایشگاهه 

اونجا معاینه میکنن میترسم اخه دو روز نیست مرخص شدم از اونجا😰

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این گروهه برابارداراواقدامیاس خواستی بیااونجاهمش درباره همین مشکلات حرف میزنن  https://t.me/joi ...

ابی نشد ک

2738

اول یه چیز شیرین بخور به پهلو دراز بکش ببین تو یه ساعت چنتا حرکت داره .۴ تا حرکت تو یه ساعت خوبه  اگه کمتر بود به نظر من برو زایشگاه ...

چون اخرای بارداریت هستی باید بیشتر مواظب باشی 

پسر نازم عاشقتم  
نزار معاینه کنن فقط ان اس تی بده بیا

چند روز پیش ک رفته بودم هر کاری کردم قبول نکرد تازه یکیش بام دعوام میکرد ک هرکی میاد زایشگا باید برا ان اس تی زایمان معاینه و همه چی اماده باشه

اول یه چیز شیرین بخور به پهلو دراز بکش ببین تو یه ساعت چنتا حرکت داره .۴ تا حرکت تو یه ساعت خو ...

اره

ممنون عزیزم

استرس فقط زایمانتو عقب میندازه برو یکم آب به صورتت بزن آروم باش کمپوت یا آب اناناس داری بخور بچه رو ...

باشه عزیزم

2706