2410
2553

من میترسم مهدکودک بفرستم دیروز مدیر گفت بیارش بچه ایی مریض نداریم ولی من خودم میترسم شما میفرستید؟

نه منم یه هفته اس نرفته

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ویروس انفولانزا که فقط توی مهد نیست! توی تاکسی، توی خیابون، توی هوایی که تنفس میکنیم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2720

مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونومیذارن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

من دو هفته است نفرستاده ام چون اگر بگیرن دردسرش خیلییییی بیشتره

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

دوهفته است بچه ها رو نگه داشتم تو خونه😔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2714
بعد این آنفولانزا با سرما خوردگی قدیم فرق می‌کنه یا ن؟

اره عزیزم فرق می کنه با آنتی بیوتیک هم بهتر نمیشه دوره درمانش سه هفته طول میکشه

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

نه من نمیذارم بره.این ویروس از هوا و تنفس منتقل نمیشه بلکه از سیستم گوارشه برای همینه میگن دستاتونو زود به زود بشورین مهدم که مربی نمیرسه همش بگه دست بشور

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونوم ...

اره بخدا حوصله نق بچه رو ندارن میفرستن بیاد منم کفری میشم .مدیر بدش اومد گفت چقدر تذکر میدید نیار بچتو ولی ما شهریه کامل این ماه رو میگیریم

مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونوم ...

آخ گفتی اگر یکم درکشون برسه بچه مریض نفرستن بقیه اینقدر اذیت نمیشن

اره بخدا حوصله نق بچه رو ندارن میفرستن بیاد منم کفری میشم .مدیر بدش اومد گفت چقدر تذکر میدید نیار بچ ...

منم شهریه دادم ولی نفرستادم اگر بگیرن هم دردسرش زیاده هم هزینه اش بیشتره یکی از دوستان بچه اش گرفته یک هفته استتو خونه است خوب نشده که هیچ بدتر هم شده دوباره داره می برتش دکتر

آخ گفتی اگر یکم درکشون برسه بچه مریض نفرستن بقیه اینقدر اذیت نمیشن

خااااا ک توسرشون بچه م گرفت دوهفته خوابیدنگوکل کلاس مریض مربی بیشعورنمیگفت نیارش 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706