1542
1480

من میترسم مهدکودک بفرستم دیروز مدیر گفت بیارش بچه ایی مریض نداریم ولی من خودم میترسم شما میفرستید؟

نه منم یه هفته اس نرفته

اسکارلت، من هیچ وقت در زندگی آدمی نبودم که قطعات شکسته ظرفی را با حوصله زیاد جمع کنم و به هم بچسبانم و بعد خودم را فریب بدهم که این ظرف شکسته همان است که اول داشته‌ام؛ آنچه که شکست، شکسته و من ترجیح می‌دهم که در خاطره خود همیشه آن را به همان صورتی که روز اول بود حفظ کنم تا اینکه آن تکه ها را به هم بچسبانم و تا وقتی زنده‌ام آن ظرف شکسته را مقابل چشمم ببینم

ویروس انفولانزا که فقط توی مهد نیست! توی تاکسی، توی خیابون، توی هوایی که تنفس میکنیم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونومیذارن

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
1546

من دو هفته است نفرستاده ام چون اگر بگیرن دردسرش خیلییییی بیشتره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                           لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 82.   وزن فعلی: 78     هدف اول: ۷2🔒      هدف دوم: 68🔒      هدف سوم: 62🔒                

دوهفته است بچه ها رو نگه داشتم تو خونه😔

کسانی به امام زمانشان خواهند رسید که اهل سرعت باشند ....!و الا تاریخ کربلا نشان داده است قافله حسینی معطل کسی نمیماند.... امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
بعد این آنفولانزا با سرما خوردگی قدیم فرق می‌کنه یا ن؟

اره عزیزم فرق می کنه با آنتی بیوتیک هم بهتر نمیشه دوره درمانش سه هفته طول میکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                           لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 82.   وزن فعلی: 78     هدف اول: ۷2🔒      هدف دوم: 68🔒      هدف سوم: 62🔒                

نه من نمیذارم بره.این ویروس از هوا و تنفس منتقل نمیشه بلکه از سیستم گوارشه برای همینه میگن دستاتونو زود به زود بشورین مهدم که مربی نمیرسه همش بگه دست بشور

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
1432
مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونوم ...

اره بخدا حوصله نق بچه رو ندارن میفرستن بیاد منم کفری میشم .مدیر بدش اومد گفت چقدر تذکر میدید نیار بچتو ولی ما شهریه کامل این ماه رو میگیریم

مال من رفت مریضم شدیعنی کل کلاس شدن کاش هرکی مریض راش ندن بعضی مادراخیلی عوضیییین که بچه ی مریضشونوم ...

آخ گفتی اگر یکم درکشون برسه بچه مریض نفرستن بقیه اینقدر اذیت نمیشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بخدا حوصله نق بچه رو ندارن میفرستن بیاد منم کفری میشم .مدیر بدش اومد گفت چقدر تذکر میدید نیار بچ ...

منم شهریه دادم ولی نفرستادم اگر بگیرن هم دردسرش زیاده هم هزینه اش بیشتره یکی از دوستان بچه اش گرفته یک هفته استتو خونه است خوب نشده که هیچ بدتر هم شده دوباره داره می برتش دکتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ گفتی اگر یکم درکشون برسه بچه مریض نفرستن بقیه اینقدر اذیت نمیشن

خااااا ک توسرشون بچه م گرفت دوهفته خوابیدنگوکل کلاس مریض مربی بیشعورنمیگفت نیارش 

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
1563
منم نفرستادم تازه بزرگه پیش دبستانی میره اونم نمی ذارم. هی می گن عقب میفته از بچه ها. می گم عیب ندا ...

دقیقا پسر من مهد کودکه گفت از کلاس عقب میوفته گفتم باشه حالا دیرتر نابغه بشه

من تصمیم گرفتم تا عید بچمو نذارم مهد ، دوسه روزه نمیره این انفولانزا که حالا حالاها تموم نمیشه

میخوام پرستار بگیرم

بالاخره نوبت مثبت شدن بي بي چك منم شد 😍😍