2737
2734

دو تجربه دارم یکی شیرین‌مثل عسل یکی تلخ مثل زهر مار

سال ۸۹مادرم درگیر سرطان شد پزشک گفت دو ماه زنده است ، شفا از امام رضا گرفت شکر خدا تا الان سالمه

دومی پدرم که ۴۳روز بیمار شد توسل کردیم و ضجه زدیم شفا آخرتش را گرفت 

خواستی براش فاتحه بخون، رمضانعلی فرزند حسین😔😔

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
سلام دخترا  خواستم بگم یه دعانویس میشناسم که سید هستن و بیماری های صعب العلاج رو شفا دادن . و ...

تبلیغ دعا نویس نکن 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
ميشه شمارشونو بدين ويا درموردشون بيشتر صحبت كنين عزيزم ،درخواست دوستي دادم

توروخدا نرو .دختر دایی من با رفتن پیش همین آدما شیمی درمانیشو ول کرد .و سرطانش پیشرفت کرد و فوت شد ...البته دور از جون شما و تمام عزیزانتون

توروخدا نرو .دختر دایی من با رفتن پیش همین آدما شیمی درمانیشو ول کرد .و سرطانش پیشرفت کرد و فوت شد . ...

بله درست ميگيد دعانويس اصلا خوب نيست ،ولي گفتم شايد انرژي درماني كنن،ياذكر بگن اصلا دنبال دعا وجادو نيستم

بله درست ميگيد دعانويس اصلا خوب نيست ،ولي گفتم شايد انرژي درماني كنن،ياذكر بگن اصلا دنبال دعا وجادو ...

منم همون انرژی درمانی رو گفتم .ثابت شده نیس هنوز .دختردایی منو تبدیل کردن ب موش آزمایشگاهی خودشون متاسفانه

منم همون انرژی درمانی رو گفتم .ثابت شده نیس هنوز .دختردایی منو تبدیل کردن ب موش آزمایشگاهی خودشون مت ...

اخي عزيزم خدارحمتشون كنه،اين يه طب مكمله دكترودارو رو نبايدكنارگذاشت عزيزم

سلام بله مامان دوستم سرطان رحم داشت گفتم توسل کنه به شهید هادی و شهید سامانلو ایشون هم 500 صلوات ن ...

سلام علیکم الهی خیرببینید برای شفام دعاکنید لطفا برای دلشکسته ام دعاکنید که با شفام خوشحال بشم منم نذر کردم پیش این دو شهید عزیز دعاکنید برام خداکنه منم خوشحال بشم

سلام بله مامان دوستم سرطان رحم داشت گفتم توسل کنه به شهید هادی و شهید سامانلو ایشون هم 500 صلوات ن ...

امضاتو خوندم

میخوام این راهم برم به ای دو شهید هم متوسل بشم 

اگه حاجتم براوزده بشه معجزست واسم

💜❤️
سلام علیکم الهی خیرببینید برای شفام دعاکنید لطفا برای دلشکسته ام دعاکنید که با شفام خوشحال بشم منم ن ...

دوستِ عزیز  شما مشکلت چیه؟؟

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
2706