2733
2734
عنوان

سلام به همه😄تو کیش چه اجناسی قیمتش خوبه؟ بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 43 پست

کیش گرونه

قشم ارزونه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا گرونه ولی هابپرمارکت پاندا برو ارزونه هم جنساش عاالیه  رستوران شاندیز صفدری برو خوراک گردن بخووور وااای بی نهایت خوشمزس بعد توهتل ارم یه جنچ هست اکبراقبالی  روده بر میشی از خنده

تازه اگر بچه دارین که براشون تنقلات وخوراکی هم ببر چون اونجا همه چیز دوبرابره

ما امسال رفتیم مردم تو هواپیما میوه هم با خودشون اورده بودن

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2738

ولی یه سر به اژانس ها بزن ارزونترم شاید پیدا کنی.من یکی از دوستام سه چهار هفته پیش چهار نفر بودن که هزینه شون چهار ونیم میشد با تور.منتها سه با چهار شب بودن.خودشون بلیط گرفتن واز اژانس هم یکی رو بهشون معرفی کرده بود دم فرودگاه اومده بود دنبالشون وچند تا سوییت نشونشون داده بود شبی 170 یه خواب گرفته بودن ومیگفت در کل سفرمون با غذا و کشتی تفریحی وفلان وفلان شد همون چهار ونیم.

گرون میگیره  یه دور بزن تو فقط سه تا آژانس از همین اینتر نت.  قیمت بیاد دستت

نه بابا بلیط رفت وبرگشتس فقط همین ۷۰۰ تومن درمیاد

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اگه میوه خور هستین حتما با خودتون ببرید اونجا گرونه
جنساشونم خیلیاش از تهران میارن قیمتش فرقی نداره
پاساژ مرجان بعضی مغازه هاش لباس بچه گونه ارزون و قیمت مناسب دارن
در کل برای خرید پوشاک زیاد مناسب نیست
برای تفریح خوبه

**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    

شهر خودتون چیزهایی که میخوای قیمت بگیر اونجا مقایسه کن 

ممکنه برندها اف بزنن که خیلی خوبه 

تفریحات دریایی اش فوق العاده س جنگ های شبانه عالیه ساحل و ااسکله اش خیلی قشنگه اکثر رستوران هاش هم موزیک زنده داره 

2706