2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یک دوره شامپو کتوکونازول بزن داروخانه بگیر حتی میتونی با پزشک داروخانه مشورت کنی  نری اشتباهی با پرسنل داروخانه مشورت کنی

بپرس بگو میخوام با پزشک داروخانه صحبت کنم کارش دارم 

من موهام چرب بود خارش داشتم رفتم دکتر شامپو داد هم چربیم خوب شد هم خارشم برو دکتر فقد همه چیو رو سرت امتحان نکن

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

من بس که میخاره کلافه شدم یه روز بابام گفت موهات داره سفید میشه چند وقت بعد وقت کردم دیدم بلههههههه یه عالمه مهمون سفید ناخواسته دارم

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

منم مثل تو بودم بهت ياد ميدم يه كاري بكن اگه خوب شدي دعام كن 

بعد از اينكه موهات رو با شامپو شستي و اب كشيدي سركه سيب رو سرت بريز قشنگ بخوره به كف سرت به شدددددت مسوزه ولي حموم به حموم بهتر ميشه و البته تاثيرش رو من تو حموم اول ديدم

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
2706