2733
2739
عنوان

مامان های خوب و مهربون

119 بازدید | 23 پست

سلام کسی بچه ابتدایی داره که اضطراب مدرسه رو تجربه کرده باشه؟ 

حدود سه ماه از باز شدن مدرسه ها میگذره ولی دختر هفت ساله ی من هنوز نتونسته کنار بیاد اوایل خیلی خوب و مشتاق بود تا اینکه یه اشتباهی تو درسش انجام داد و باعث شد معلمش ایراد بگیره الان بیشتر از یه ماهه با گریه میره مدرسه.... 😥

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوه تا دلت بخواد پارسال که با مدرسه رفتن مشکل داشت هر روز استرس مدرسه رو داشت یه روز صبح پا نشد با روی باز بره مدرسه همش اخم میکرو امسال شکر خدا بی دغدغه میره ولی کلا سر مشق نوشتن کربلا حسین داریم

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
2738
باید با معلمش حرف بزنی بگی بچه من حساسه چیری بهش نگو که ناراحت بشه ...مشکل از معلمها هم هست عصبی و ب ...

معلمش  خیلی داد میزنه چیزی هم نمیشه گفت زود لج میکنن با  آدم ولی همیشه از دخترم تعریف میکنه.... چی بگم آخه

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
باید با معلمش حرف بزنی بگی بچه من حساسه چیری بهش نگو که ناراحت بشه ...مشکل از معلمها هم هست عصبی و ب ...

گلم من معلم کلاس اولم اگه یه هفته تو کلاس سی نفره با چهارتا دیراموز و سه تا بیش فعال سر کنی اینطور نمیگی

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706