2703
2553
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407971 بازدید | 25600 پست

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

اين بيبي چكم خيلي كمرنگ بود ولي خدا رو شكر باردارم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ * چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که میگوید باش پس [بی درنگ] موجود می‏شود. خدایا شکرت بخاطر پسر عزیزم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستي من بعد سقطم اين دومين ماه بود قرص خوردم دفعه پيش بعد ٦ ماه كه البته يك ماه وسطش قرص سيپروتن كامپاند خوردم باردار شدم

فقط فرقش اين بود اين دفعه قرص خارجي لتروزول يعني فمارا گرفتم به نظرم به وضوح بهتر بود

اگه كسي قرص لتروزول ميخوره حتما به جاش فمارا بخره من ٣٠ تاش ٨٥ خريدم ٣ ماه پيش

منم فكر كنم با امنيوسنتز انجام بدم چون سقط داشتم دكترم گفت ولي تا اون موقع خيلي بايد صبر كنم 

2456

سلام 

چه تاپيك طولاني 

از اول تا صفحه ٢٠٠ خوندم و جريانات بارداري شادي جون و نسيم جون رو دنبال كردم 

اون زمان سال ٩٤ شادي جون منتظر ني ني دوم بودي و الان خداروشكر سومي تو راهه

چقدر خوشحال شدم كه نسيم جون باردار هستي ايشالا به سلامتي فارغ شي 

منم بار اولي هست لتروزول شروع كردم بعد از ٥ماه اقدام بعد از سقطي كه داشتم 

برا منم دعا كنيد 

حنا جون مبارکه به سلامتی بارداری بی دردسری داشته باشی . اگر فقط یک بار سقط داشتی آمنیوسنتز نمیخواد مگر اینکه تو غربالگری پرخطر بشی از نظر علمی و انچه که در متون پزسکی هست تمامی خانم های باردار بالا ۳۷ سال و در کشورهای دیگه بالای ۳۵ سال باید آمنیوسنتز بشوند ولی در ایران بدلیل اطلاع رسانی کم و عدم اگاهی ترس از آمنیوسنتز وجود دارد . 

نگران نباش عزیزم 

سلام  چه تاپيك طولاني  از اول تا صفحه ٢٠٠ خوندم و جريانات بارداري شادي جون و نسيم جون رو ...

مینا جان نگران نباش اگر مشکلی نداشته باشی انشالله باردار میشی . علت سقطط چی بود . چند سالته 

اخی حنا جون خیلی برات خوشحال شدمممم خیلی دعات کردم و بقیرو هم دعا میکنم انشالله به حق این روز عزیز خود امام رضا حاجت دل همرو بده....به منم سالمشو بده انشالله...منتظر خبر خوش مامان اتنام هستم به زودی مطمعنم مارو خیلی زود شاد میکنه...امام رضا خیلی رعوفه🙏😘

چشم فرو بسته اگر باز کنی در تو بوود هر چه تمنا کنی
2714

من متولد ٦٣ هستم 

مشكل پرولاكتين هم دارم چند ساله 

تقريبا بعد از يك سال باردار شدم  ارديبهشت ٩٤ كه تو هفته ٨ سقط شد اصلا جنين ديده نشد فقط ساك بود 

دكتر بهم كفت چون جنين نداشتي بلافاصله اقدام كن كه از خرداد تا الان اقدام كردم نشد 

تا رفتم دكتر بهم براي اولين بار لتروزول داد تا حالا دارو نخوردم براي بارداري 

از روز ٣ پريود تا پنج روزي يكي صبح يكي شب خوردم

الان روز  ٨ پريودم هست منتظرم ١٤ امم بشه برم سونو .دكتر گفت جواب سونو رو برام بخون اگه اوكي بود دو تا امپول بزن و ١٦ ساعت بعدش اقدام كن 

نمي دونم اين روند درسته يا نه 

خيلي از كيست مي ترسم ميگن از عوارضشه ،اخه من سال ٨٨ كيست  بزرگ داشتم كه با دارو رفع شد .

در ضمن كمكاري تيروييد هم دارم روزي به نصفه مي خورم لووتيروكسين .براي پرولاكتين هم هفته اي يه نصفه كابرگولين مي خورم ،

سلام

شادی جان و زلال عزیزم تبریک میگم. انشالله بقیه بارداریتون به سلامتی بگذره.

حنا جون خیلی خدشحال شدم. مبارکهههه

من میخونمتون ولی دخملم اجازه تایپ نمیده. به یادتون هستم. منتظر خبرای خوش دوستان هستم

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)

ممنون نرمین جان عزیزممم توروخدا بچه شیر میدی دعا کن سونو انومالیمم خوب باشه دق اوردم دیگه از استرس قلب درد گرفتم اوف.....جون جیگرشو دخملیتو

چشم فرو بسته اگر باز کنی در تو بوود هر چه تمنا کنی

ممنون از همتون امیدوارم هر کی بچه میخواد خدا بهش سالمش بده

برای منم این ایشالا سالم باشه و نگه داره

برام دعا کنین بچه ها

منم برای همه بچه های اینجا دعا میکنم به آرزوشون برسن

2706