2733
2734
عنوان

کیا بعد از چند بار لترورول خوردن باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408160 بازدید | 25600 پست
باشه عزیزدلم.فک کنم قوتو رو میگی.ببخشید این سوال میپرسم اقدامات هرشب بود یا ی شب در میون؟؟؟

افرین قوتو عالیه .راستی این ماه زنجبیل پودر میریختم تو چایم هی یادم میوفته میگم بهت بگم .اره عزیزم ی شب در میون بعضی وقتا پشت سر هم داشتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قربونت عزیزم من فعلا تو این تاپیک میمونم تا اایشالا خبر خوشوی ازتون بشنوم هر سوالیم داشتید من در خدم ...

قربونت عزیزم.آره از خودت و نی نیت بهمون خبر بده که دختر میشه یا پسر.با فندق تو دلیت واسه ما هم دعا کن😙😙

عزیزان من هنوزترشح دارم نمیدونم عفونت دارم ک اینطوری هستم باوجوداینکه قبل پریودیم یه هفته ١٠ روزهرروزخودموباعنبرنسادودمیدادم ک رفتم دکترگفت زیادعفونت نداری بازدوباره بعدپریودیمم وقتی پاک شدم شب درمیون دودمیدادم امانمیدونم چراترشح دارم هنوزم

عزیزان من هنوزترشح دارم نمیدونم عفونت دارم ک اینطوری هستم باوجوداینکه قبل پریودیم یه هفته ١٠ روزهررو ...

شاید بارداری عزیزم.من از وقتی لتروزول میخورم اصلا ترشح ندارم😥

2738
2706