2726
عنوان

چه کنم حالا

264 بازدید | 5 پست

دو ساعتی هست بیدار شدم آبریزش بینی و عطسه و سردرد دارم یعنی آنفولانزا دارم میترسم بچه هام بگیرن?

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

منم فک کنم گرفتم

تب ندارم ولی خیییلی بیحالم کمر و پاهامم دردمیکنه

۳ونیم خوابیدم پسرم ۴پاشد اینقد جیغ و گریه ک خوابم پرید دیگ تاالان بیدارم باحال بد

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

بهداشت رو رعایت کنی نمیگیرن!از همین الان لیوان و ظرفتو جدا کن!تو خونه اسپند دود کن و شلغم بزار بپزه!خودتو هم ببند به مایعات و سوپ و ابمیوه و غذاهای مقوی!اصلا هم ترسناک نیست کل خاندان ما گرفتن فقط باید دوره اش طی بشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشااله كه سرماخوردگيه ساده است منم اين علايم رو داشتم رفتم دكتر گفت آنفولانزا نيست سرماخوردگيه

مايعات زياد بخور

پياز قاچ كن تو خونه بذار

اسپند دود كن

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋