2733
2734
عنوان

بنظرتون این پیاموبدم ب پدرشوهرم

1284 بازدید | 55 پست

دوسه باره تومهمونیا وپیش کسی منو تحقیر میکنه منم دیگ صبر ندارم میخام بهش پیام بدم ک ازشماانتظار نداشتم ک تو جمع ب من اون حرفا رو بزنین و من ناراحت شدم واقعا ازتون.

حالا بنظرتون خوبه یا یه چیز دیگ بگم

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه اصلا پیام نده که با دست خودت ممکن جنجال درست کنی.اگه خیلی ناراحتی همون لحظه تو جمع جوابش بده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
نه اصلا پیام نده که با دست خودت ممکن جنجال درست کنی.اگه خیلی ناراحتی همون لحظه تو جمع جوابش بده

اخه من نتونستم نمیدونم چرا امااز کارش خیلی ناراحت شدم

خدایا شکرت

با پیام و اینا نمیشه رودرو و قاطع و محکم بهش بگو

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
اخه من نتونستم نمیدونم چرا امااز کارش خیلی ناراحت شدم

پس بیخیال شو.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706