2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان واقعا دیگه خوابت میبره 

اره ی چشم بسته... دارم ی چشمی تایپ میکنم بخدا، فردا شب بازم بزن... الان کسی نیست زیاد... من رفتم غش کنم

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2738
تو قبرستون خیلی هست یا زیر درختهای سنگین سریع میره تو جسم 

بمن شایداگه دعانمیدادن انقدبینیم خونریزی میکرد میمردم .طوری که هرباربراش دکترمیرفتم وقط نمیشد میگفتن دلیلی هم نداره ..یسری یادمه ۲ساعت خونش بندنمیشد باشدتم میومدااااا.

من چاارم دبستان بودم دیگه غش کردم 

if you can't be kind,be quiet😏
چجوری بگم چند بار دیدمش ک گف بدبختت میکنم یا میرفتم حموم تمام تنم چنگ چنگ بود و....

وای چه بد ، منم بعضی وقتا یه خوابایی میبینم حالا نمیدونم خوابه یا بیداری حسای بدی دارم یه بارم یه سایه سرتا پا سیاه دیدم که یه دفعه ظاهر شد چنان لرزه به تنم انداخت که هیچوقت اونطور نترسیده بودم بیشتر وقتا هم فقط روی رون پام اندازه یه انگشت کبود میشه

مامان من داره.یبار  رفتم  آرایشگاه  خانومه  بی دلیل  ب من نگاه کرد  گفت  بچه پیش  مامانته؟ گفتم  اره  گفت  الان  مامانت  میاد  اینجا  اون دوتا باهم تنهان بچت  الان  گریه میکنه  وحشت  زده شده دو دقیقه نشد  مامانم  اومد  گفت  ی دفعه  گریه کرد 

وای چه بد ، منم بعضی وقتا یه خوابایی میبینم حالا نمیدونم خوابه یا بیداری حسای بدی دارم یه بارم یه سا ...

من نمیتونم زیاد بهت بگم اما دقیقا همونیه که دیدی

2706