2410
2553

ببخشید این همزاد و دقیقا کی گفته که وجود داره؟

تو قرآن اومده؟ حدیث داریم؟ .... 

آخه تا حالا از یه آدم معتبر نشنیدم همچین چیزیو

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت، عاشق حیوونا هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ببخشید این همزاد و دقیقا کی گفته که وجود داره؟ تو قرآن اومده؟ حدیث داریم؟ ....  آخه تا حالا ا ...

از ما بهتران هست که وجودشم تو قرآن اومده همه ندارن تو جسم بعضی ها میره 

همزاد چی هست اصلا؟؟؟شاید دارم و نمیدونم چیه

نوع بدشو من میشناسم میره تو جسمت و ازت تغذیه میکنه تو بدن هرکسی نیست اگه بره تو بدنت نوع بدش بدبختت میکنه همه درها به روت بسته میشه ازترس شب وروز برات نمیزاره

2714

ببین من خودم به شخصه دقیق نمیدونم ولی ازبچگی تاالان خوابای خیلی دقیق میبینم که اطرافیان بهم ایمان یچیزی اون طرف تردارن بعدم همیشه بدنم مثه رد کتک کبود میشه بچه هم بودم بینیم چندسال بدون دلیل خونریزیایی میکرد ک خدا میدونه بعدا یه اقایی دعا داد گفت همزادت اذیتت میکنه ک خون میاد بینیت شایدباورت نشه بعداون سرجمع ۱۰بارخون نیومده الانم چندین سال گذشته فقط بدنم کبود میشه و خوابام متاسفانه بازم همونطوره..

if you can't be kind,be quiet😏
ببین من خودم به شخصه دقیق نمیدونم ولی ازبچگی تاالان خوابای خیلی دقیق میبینم که اطرافیان بهم ایمان یچ ...

خوب هنوز تو جسمته 

روزیت کمه؟

تاحالا ندیدیش؟

نوع بدشو من میشناسم میره تو جسمت و ازت تغذیه میکنه تو بدن هرکسی نیست اگه بره تو بدنت نوع بدش بدبختت ...

دومی مث من شبا تا صبح بیدارم

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
خوب هنوز تو جسمته  روزیت کمه؟ تاحالا ندیدیش؟

نه اتفاقا برعکس خیلی برا شوهرم خیروبرکت داشتم دستمم بطورخیلی شدید برکت داره.

مامانم میگه خیلی بچه بودم میگفتم میبینم مشخصات میدادم.

اماهمیشه حس میکنم یکی کنارمه درهرحال پشت سرمه

if you can't be kind,be quiet😏

اااااااه اخه چ وقت تاپیک زدنه خدایی؟ ۶ صبح؟؟؟ میخوام برم بخوابم دیگه. تو شب کجا بودی؟؟؟ میام بعدا میخونم... دوس داشتم شرکت کنم تو بحث

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2706