2410
2553
عنوان

استرس آنفلوانزا...

356 بازدید | 24 پست

چند روزه خواب و خوراک رو ازم گرفته

واقعا اگ آنفلوانزا نیاد سراغم خودم میرم سراغش

همش دنبال علائمش هستم هبچکدوم رو هم ندارم خداروشکر

فقط ی چندروزه عصرا دل درد میشم شب ک میخابم خوب میشم تا فرداش

از دیروزم یکم سینه م سنگینه( نمیدونم واس تلقینه یا واقعا هست)

سرفه عطسه آبریزش بینی هیچیییی ندارم

صب بشه میرم دکتر حتما

خدایی ب مردن هم فک کردم حتی

نگرانیم بخاطر خودم نیس بخاطر دخترمه

اخه این چ فکراییه؟؟؟ بیخیال... فقط کسانی ک ضعف ایمنی یا بیماری خاص یا بیماری تنفسی دارن جز مرگ و میرا بودن... 

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر گلتو ببوس با خیال راحت بخواب، فردا باید بیدار بشی نهار درست کنی.... الکی سرچ و پیگیری نکن

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2456

وا این فکرا چیه حتی اگه بگیری هم قرار نیست که بمیری  من ده نفرو دیدم که خوب شدن فقط سالخورده ها و کسایی که مریضی دیگه دارن براشون خطرناکه

خدایا شکرت برای چیزای زیادی که بهم دادی ولی برای من طبیعی شدن و به چشمم نمیان
اخه این چ فکراییه؟؟؟ بیخیال... فقط کسانی ک ضعف ایمنی یا بیماری خاص یا بیماری تنفسی دارن جز مرگ و میر ...

دیشب واس همین دل درد شدنای خفیف تاپیک زدم ی خانومه اومد گفت حتما آنفلوانزاس و.. ترسیدم

2714
وا این فکرا چیه حتی اگه بگیری هم قرار نیست که بمیری  من ده نفرو دیدم که خوب شدن فقط سالخورده ها ...

ی خانومی تاپیک زد دیروز همکارش خون بالا آورده امبولانس اومده بردش گفتن آنفلوانزا س اون بنده حدام زنده نمیمونه

دیشب واس همین دل درد شدنای خفیف تاویک زدم ی خانومه اومد گفت حتما آنفلوانزاس و.. ترسیدم

ای خداااا... کاش ب راه راست هدایت بشن... واقعا چ جوری  ی حرف مسخرشون ی نفرو اینجوری نگران میکنه... اصلا خبری نیست...😘😘😘😘 

منه بدبخت که آسم دارم چی اگه بگیرم درجا میمیرم پسرم تازه سه ماهشه

خدا نکنه. خیلی مواظب باش، این دو هفته سعی کنید جاهای عمچمی نرید اگه ضروری نیست... 

این علائم من ربط نداره خدایی فاز ی سریا ک دلهره میندازن بجون آدم چیه

نه بابا... اخه نه سرما خوردی، نه تب... راحت نشستی تو خونت میگی مریضم؟؟؟ ول کن این حرفا رو... برو تاپیک اگه شوهرتون رو بخون روحیه ات عوض میشه😂😂😂

2706