2410
2553
عنوان

سه تا کپسول مسکن خوردم نمیرم ؟

256 بازدید | 32 پست

سلام کمرم به شدت درد میکرد خودبه خودی  چیز سنگین بلند نکردما  همینطوری  نمیدونم از چیع   برای اینکه شب راحت بخوابم  سه تا کپسول مسکن  ازین چند منزوره ها خوردم که کدیین و کافیین و اینا داره  با فاصله نیم ساعت حدودا   الان نگرانم   چیزیم نشع  یه وقتی 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم الان ی آموکسی ۵۰۰ با یه کلداکس خوردم میترسم 😂

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2714
هیچی نمیشه فقط الان باید خواب نباشی ؟  من یه دونه از اون مسکنا بخورم بیهوشم از بس خواب ...

باور کن گیج خوابم  میگم نکنه  دارم به کما میرم  به زور خودمو نگه داشتم  پس بخوابم راحت ؟  مرسی

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
به یکی بگو به شدت خواب آوره بیستو چهارساعت میخوابی

نمیرم  نرم کما ؟ عجب غلطی کردما 

نه باو این توهما چیه😂😂😂😐😐😐😐😐 من 120تا پرانول 20خوردم چیزیم نشد😐🍆

این کپسولا هر کدوم ۵۰۰ بود 

2706