2737
2734

میخوام جدا شمم ولی خانوادم اونجوری ک میخوام حمایتم نمیکنن  با این ک نامزدم مقصرر ولی همش طرف اونو میگیرررن طلاق گرفتن سخته ؟ برای اقدام چیکار باید بکنم ؟

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه نامزدي كه حتما طلاق بگير چون با اين خانواده اي ك داري بعد از ازدواج با يه بچه به هيچ عنوان حمايت ...

اخ تنهایی ک از پسش بر نمیام بابام درکم نمیکنه نمیزاره جدا شم من وب ی پسررره غریبه فروخته

من چون حمایتم نمیکنن دارم ادامه میدم دیگه انگار پوستم کلفت شده میخام بچه دارم بشم

خیلی سخته خیلی واقا ادم حس بی کسی میکنه

2738
اخ تنهایی ک از پسش بر نمیام بابام درکم نمیکنه نمیزاره جدا شم من وب ی پسررره غریبه فروخته

باباتو ولش كن تو قراره ي عمر بدبختي بكشي اونا از شب و روزت خبر ندارن از ترس ابرو ميگن شايد زندگي كنيد درست ميشه....ولي دوران نامزدي واسه همين شناخت هاست...يه نگاه سرسري به تاپيكات انداختم...اين ادم بعد ازدواج درست بشو نيست

براي تلاش اخر حتما برو مشاوره ببين اون چي ميگه

ان شالله موفق باشي

ديش ديري ديرين ماشالله
محکم رو پای خودت وایسا و طلاقتو بگیر تومیتونییییی از وکیل ومشاور کمک بگیر  سخته اما شدنیه

بدونه اجازه پدرم میتونم درخواست طلاق بدم

بعداز دوسال قهر هنوزم مامانم مخالفه

بقیه هم بخاطر ایدز و هپاتیت و صدتا مرض دیگه که ممکنه از اون خائن کثیف بگیرم،،موافق هستن

خدا بهت دوتا پا داده...رو پاهای خودت بایست و دنبال کار برو ،تنهایی دنبال جدایی ت باش...الان بهتر از جدا شدن با یه بچه شش هفت ماهه

من چون حمایتم نمیکنن دارم ادامه میدم دیگه انگار پوستم کلفت شده میخام بچه دارم بشم

توروخدا این اشتباهو نکن..تا مطمئن نشدی پای ی بچه ی بی گناهو ب زندگیت باز نکن

تجربه دارم ک میگم

وااااا🙁 
باباتو ولش كن تو قراره ي عمر بدبختي بكشي اونا از شب و روزت خبر ندارن از ترس ابرو ميگن شايد زندگي كني ...

اره فکررر خودمم همینه مرسی عزیز دل 

2706