2726
عنوان

شوره سر 😪

1260 بازدید | 19 پست

سلام دوستان .. من ٢٢ سالمه تا ب حال يه دونه شوره رو سرم نبوده شهريور يه سفر داشتم از اون موقع ك اومدم با شروع پاييز سر من پررررررر شده از شوره هيچ شامپويي جواب نميده دارم ديوونه ميشم .. ضمنا من تهرانم ولي دانشگاهم سمنانه ممكنه براي اب اونجا باشه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای وای همسر من چنان سرش شوره میزد ک رو شونه هاش میریخت مثل نمک دریا😂😂تا اینکه بعد از بچه دارشدنمون شامپوش تموم شدو از شامپو بچه فیروز زد و به طرز عجیبی خوب شد همچنان هم داره میزنه 

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

همسر من فقط با شامپوی پیریتیون زینک خوب شد

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
شامپو ایروکس مخصوص موهای شوره زده رو امتحان کردی؟؟؟ مطمعنم هیچ شامپویی بجز این شامپوعه نمیتونه کمکت ...

حتما امتحان ميكنم اخه بعضي جاها خوندم شامپو ي مدت خوبه بعدا ميشه مثل روز اول 

2706