2703
2553

تقریبا درست میگه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هم درست میگن بچه ها حداقل بچه ی خودمو میتونم مطمئن باشم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2720

سفیرهای خوبی نیستن یعنی چی؟🤔

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2714

پیشنهادمن اینه چندبارسرزده بریددم کلاس بچنون من چندباراینکاروکردم هفته پیش رفتم مدرسه دیدم پسرم وسط حیاط درازکشیده بود😑معرکه گرفته بودکلاس اولیه

بادوستم همش میناله ک بچم ضعیفه ولال ازخودش دفاع نمیکنه اونم چندباردیدم ک بچه هاروبدجورهل میده مخصوصایکیشون داخل گوشش سمعکه ازقصدمیردرواون ک افتاد

ولی مادرش میگ بچه من تباه شدتواون مدرسه😑

یعنی اگه خبرآوردن حرفهایشان را باور نکنید

هر کسی بچه خودشو  اخلاقیاتشو خوب میشناسه  هم راست هم دروغه تخیلات  بچشو 

از هر حرفی که بچه میزنه راحت نباید گذشت.  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
چی باید به اون مدیرگفت

بگو   که  ما مادرها  روحیاته بچمونو خوب  میشناسیم

چجوری رفتی نمیزارن که بعدش که دیدی چیکارکردی؟

چرامبزارن غیرانتفاعیه 

نگاش کردم سریع پلشداخه میگ من بکسی کارندارم اون متوهل داداین هل دادولی من میدونم خودشم پایه بچه های شیطونه زیادحرفاشودیگ باورنمیکنم 

2706