2726

چون باردارم دکتر گفت فعلا انتی بیوتیک بخور دندون دردت خوب شه تا بعد زایمان دندونتو درست کنی 

حالا دردش خوابیده ولی لپم باد کرده

درست میشه بنظرتون؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره

اگه ورم رفت سمت‌چشم برو دکتر

فوق العاده خطرناکه 

میتونه چشم وکور کنه باعث مرگ بشه عفونت بریزه رو مغزت

حواست باسه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2728
پماد دنتا باریج، و قطره ی میخک سریع عفونت صورتتو تخلیه میکنه

خوبی عزیزم. دیروز باهات حرف زدم.رفتم سراغش داروخونه نداشت عطاری هم ب شوهرم نداد گفت باید از دکتر زنان نامه بیاری.منم شب رفتم دندونپزشکی برام دارو نوشتو یه ژل

خوبی عزیزم. دیروز باهات حرف زدم.رفتم سراغش داروخونه نداشت عطاری هم ب شوهرم نداد گفت باید از دکتر زنا ...

وا ببخشیدا غلط کرده نداده، چه کلاسی گذاشته😑😑😑😑قطره ی میخک با نامه ی پزشک، شوهرت میزد تو دهنش بی ادبو

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
خوبی عزیزم. دیروز باهات حرف زدم.رفتم سراغش داروخونه نداشت عطاری هم ب شوهرم نداد گفت باید از دکتر زنا ...

قربونت برم، تهرانی؟ میخوای برات بفرستم هرجا هستی؟

اره اگه ورم رفت سمت‌چشم برو دکتر فوق العاده خطرناکه  میتونه چشم وکور کنه باعث مرگ بشه عفونت ...

اوکی اگه تا فردا درست نشدم میرم. دکتر گفت عفونت پخش شده باید بری عکس بگیری ببینیم کدوم دندونه ک چون باردارم عکس نمیشه گرفت. حالا اگه خوب نشم گفته بیار دندوناتو باز کنم ببینم کدومه

نه متاسفانه تهران نیستم. تهران بودم ک سریع گیرم میومد مرسی. فعلا دردش خوابیده از این بابت خوبه.😊

اگه باز اذیتت کرد بهم بگو، بخدا بدون کوچیکترین تعارفی میگم، میگیرم چندتا برات میفرستم، اصلا رو دروایسی نکن، هر وقت بخوای من در خدمتم

منم اینجورشدم پنی سیلین زدم ورمش خوابید بعدم رفتم دندونمودرست کردم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706