2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدفولیک بیشتر ب کسایی میدن ک کمکاری تیروئید دارن

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2728
من نه کم کاری تیروئید داشتم نه پرکاری

بارداری الان؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738
یدوفولیک بهتر و کامل تره من میخوردم بالا میاوردم

اره نوشته بود از عوارضش ممکنه این باشه ولی گفته بود برای کم کردن عوارضش بین غذا بخورید و با اب زیاد.. این کارو هم کردی باز بالا می اوردی؟

معمولا دکتر ها براساس بدن شما و آزمایش هاتون یا ید+فولیک‌ میدن یا فر+ فولیک (آهن و اسید فولیک )  ...

فرفولیک تاحالا نشنیده بودم جالبه..

میگم یدوفولیک خارجی هم داره؟

خارجی بهتره یا ایرانی؟

نه ۳ ماه اقدام کردم هنوز نشده فیبروم ۹میلی دارم و احتمالا تنبلی تخمدان سونو دادم گفت احتمالا تنبلی ...

فیبرومتو درمان کن توبارداری بزرگ نشه ی وقت اذیت میشی.انشالله بزودی زود باردار میشی واسه منم دعاکن☹☹☹

فیبرومتو درمان کن توبارداری بزرگ نشه ی وقت اذیت میشی.انشالله بزودی زود باردار میشی واسه منم دعاکن☹☹☹

بزرگ شه چی میشه؟

چشم برای هم دعا کنیم انشالله هردومون به زودی دامنمون با بچه های سالم و صالح سبز شه

بزرگ شه چی میشه؟ چشم برای هم دعا کنیم انشالله هردومون به زودی دامنمون با بچه های سالم و صالح سبز شه

جای نی نی رو تنگ میکنه باعث درد میشه درکل بادکترت مشورت کن

2706