2410
2553

عینهو تیر از کمان در رفته میمونم فوری بلند میشم....

بااینک وقتایی ک نشستم و دعا کردم حتما مستجاب شده....

چیکار کنیم بهتر بشیم؟!تو فکر اینک حتی یه جانماز خوشکل بخرم و ست کنم شاید روحیم تغییر کرد

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من نمازمم انققققد تند ميخونم😒

چارش چیه؟!

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2714

گاهی اوقات  ختم بردار مجبور شی بعدنماز بخونی. خیلی خوبه  هم حاجت میگیری هم قران تو خوندی هر روز 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من خود نمازم سختم شده بخونن. 

دعای بعدش پیش کش! 

انگار وقتی نماز میخام بخونم همه ی کارام یادم میاد و میخام همون موقع انجام بدم! 😢

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
منم اینجوریم،تا نماز میخونم،در میرم .

گاهی خودم ب خودم بد و بیراه میگم میگم الان چ‌کار مهمی داشتی مثلا ک رفتی...

یه سرچی درباره کسی که بعد از نماز سریع بلند میشه بکنید که روایات چی گفتند...

بعد از هر نماز واجب یک دعای مستجاب شده داره آدم،حیف نیست از دست بدید؟ساعاتی که سر سجاده و عبادتید جز عمر حساب نمیشه،زیباترین حالات انسان عبادت در حال سجده است،حیف نیست در بهترین‌حالات نباشیم؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706