2733
2734

دختر من کلیه چپش هیدرونفروزه تو جنینیش نفهمیدن ۱ ماهش بود عفونت ادرار گرفت اون موقع فهمیدیم

دکترت چی گف

تو سونو گفتن هردو کلیه؟

ممکنه اشتباه دیده باشن چون سونوگرافی ک بردم دخترمو گفت تشخیصش تو جنینی خیلی سخته

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من کلیه چپش هیدرونفروزه تو جنینیش نفهمیدن ۱ ماهش بود عفونت ادرار گرفت اون موقع فهمیدیم دکترت چ ...

پسرمنم همینطور بود خداروشکر دوره درمانیش تموم شد و الان خوبه دختر شما چطور

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2731

عزیزم الان دخترم تو ۵ ماهه از ۷ میلی متر شده ۴ ولی کامل خوب نشده پسرتون چند وقتش بود خوب شد

جز سونو و آزمایش ادرار کار دگ ای انجام میدادین؟

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

دوره درمانش چطوره

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
عزیزم الان دخترم تو ۵ ماهه از ۷ میلی متر شده ۴ ولی کامل خوب نشده پسرتون چند وقتش بود خوب شد جز سونو ...

نه فقط ۶ماهگی ک بردم آزمایش ادرار و سونوش مشکلی نداشت دکتر برای اطمینان از کامل شدن درمانش براش عکس رادیولوژی نوشت ک خداروشکر اونم مشکلی نداشت

2738
باید انتی بیوتیک مصرف میکرد و هر ماه آزمایش ادرار و سونو میداد

دختر منم همین مشکلو داشت

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
الان خوبه؟

بله خداروشکر.

شما چطور متوجه شدین

بله خداروشکر. شما چطور متوجه شدین

خداروشکر. زردیش طولانی شد بردم دکتر  آزماش ادرار نوشت و بعدم تشخیص عفونت ادراری و سونو و ...

خداروشکر. زردیش طولانی شد بردم دکتر  آزماش ادرار نوشت و بعدم تشخیص عفونت ادراری و سونو و ...

شانس اوردم ک گوش به حرف اطرافیانم ندادم و بچه رو برا زردیش بردم دکتر وگرنه متوجه عفونتش نمیشدم و خدای نکرده...