2703
2553

تو فامیل یکی هست که بعد طلاقش دیگه سراغ دختر یک سالش نرفت، الان چارده سال میگذره، تو یک محله هم زندگی می کنن

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

یه آشنای دورمون این کار رو کرد

الان خبر ندارم که سراغ بچه اش رفته یا نرفته

سخته ولی اینجوری واسه هر دوشون بهتر بود

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

حالا جالبش اینجاست من گاهی پسرم و میزارم خونه مامانم چند روز میمونه، چون خیلی وابسته مامانم 

چند وقت پیش متوجه شدم که پشت سرم میگه فلانی خیلی بیخیال و به فکر بچش نیست 

اونم چون من اجازه میدم پیش مامانم بمونه و میزارم بچگی کنه 

هی نمیگم میفتی و خاکی میشی و... 

یه لحظه از عصبانیت میخواستم بگم تو که سیزده سال سراغ بچت نرفتی مادری؟ 

خداروشکر به زبون نیاوردم 

حالا جالبش اینجاست من گاهی پسرم و میزارم خونه مامانم چند روز میمونه، چون خیلی وابسته مامانم  چ ...

باید میگفتی چرا نگفتی

میتونستی بگی مادری رو باید بیام از تو یاد بگیرم

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
2714
باید میگفتی چرا نگفتی میتونستی بگی مادری رو باید بیام از تو یاد بگیرم

نه، هنوزم خداروشکر می کنم که تونستم جلوی زبونم بگیرم 

اگه اون روز دلش و میشکستم دیگه هیچ وقت نمیتونستم خودم و ببخشم

این خانوم خواهر شوهرم 

دوباره ازدواج کرده و پسرش چند ماه از پسر من بزرگ

همش میخواد بچه داریش و با من قیاس کنه و بگه که خودش خیلی حساس و من خیلی بیخیال 

اما اینطور نیست من فقط میخوام بچه هام دست و پا چلفتی بار نیان

مثلا موقع میوه پوست گرفتن میگن چاقو رو بزار بده مامانت 

منم میگم حتی اگه آسیب ببینه یه زخم کوچیک در عوض مهارت پیدا میکنه 

نه، هنوزم خداروشکر می کنم که تونستم جلوی زبونم بگیرم  اگه اون روز دلش و میشکستم دیگه هیچ وقت ن ...

دل شکستن مثل اینکه نمیدونی چیه 

دل شکستن یعنی کسی کارت نداشته باشه و تو الکی بپیچی بهش 

مثلا همین خانم اگه کارت نداشت و تو بهش متلک مینداختی اونموقع دل شکستن بود ولی شما بیشتر انگار بخاطر ترس بهش چیزی نگفتی

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
دل شکستن مثل اینکه نمیدونی چیه  دل شکستن یعنی کسی کارت نداشته باشه و تو الکی بپیچی بهش  ...

اتفاقا باهاش برخورد کردم

اما نتونستم این قضیه رو به روش بیارم

آخرش خودش اومد عذر خواهی