2737
2734

مثلا من گاهی اجازه میدم با غذاش بازی کنه و ریخت و پاش کنه, هرچند ک میدونم باید همیشه اجازه بدم

اونو با حیوونا و پرنده ها از نزدیک آشنا کردم

شماهام بگید تا از هم ایده بگیریم

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

هیچی من حوصله خودمم ندارم🤪

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کتاب میخونم واسش.میبرم خانه بازی بازیهای فکری میکنه.نقاشی میکشم حدس میزنه چیه.خانه سازی میدم ماشین بسازه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اومدم بگم هيچي ديدم گفتي اجازه ميدي با غذاش بازي كنه هم يه كار رو هوش حساب ميشه اگه اينطوره پسر من ه ...

بامزه بود

اما پسرمن 14ماهشه. البته ریخت و پاش و خرابکاری تو بچه های کم سن چیز بدی نیست

بچه های خواهر شوهر من ۵ماهشونه براشون برگه های رنگی و شکلای ریاضی گرفته اوناهم الان بلدن واکنش نشون ...

چ جالب باهاشون چطوری بازی میکنه با این اشکال؟

بامزه بود اما پسرمن 14ماهشه. البته ریخت و پاش و خرابکاری تو بچه های کم سن چیز بدی نیست

پسر من دو سالو سه ماهشه ولي از اولش كاري با خرابكارياش نداشتم با اينكه رو تميزي حساسم فرشامو كه ميخوام عقلش رسيد عوض كنم من كلا هيچي بش ياد نميدم همه چيزو خودش ياد ميگيره مثله رنگا 

چ جالب باهاشون چطوری بازی میکنه با این اشکال؟

میگه از بهداشت گرفته براشون  پشت برگه ها نوشته ۵ثانیه بذارین جلو چشاشون

الان اونقد باهوشن حرف میزنن یکم مثلا میگیم دست بده دست میده و...

2706