2703
2553
عنوان

کافور دانشگاه😐😭

3353 بازدید | 44 پست

غذای دانشگا میگن کافور داره

اختلال هورمونی میاره؟

ی هفتس پریودم عقب افتاده.بخاطر کافوره؟

موهای دستمم خیلی زود درمیاد قبلا هر دوهفته میزدم الان هر هفته😑

وای استرسم گرفت.اگه خیلی خطرناکه بگین نگران شدم😑😭

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

😅😅😅

اگه دانشگاهتون مختلطه اره كافور ميريزن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه بابا ما هم خودیم هیچیمون نشد

بیشتر نگران اینم ک یک هفته عقب افتادم😑اصلا سابقه نداشت

بخاطر کافوره ینی؟یا باید برم دنبال درمانی چیزی

ارههههه 😭چیکار کنم نکنه دیگه پریود نشم؟ میترسم

ما ك چيزيمون نشد توام چيزيت نميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

پریودت ک اگه رفتی شهر دیگه دانشگاه ب خاطر تغییر آب و هواس،حالا میگن یه ذره میریزن چیزی نمیشه بابا

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2714

من شنیدم کافور خیی گرونه پودر لیمو میریزن😶باز دانشگاه ما گندس میترسم بودجش برسه کافور بخره😂چون یکی از اسانید میگفت هرکاری میکنید بکنید از غذای سلف نخورید😂منم درحالی ک از گشنگی رو ب موتم برمیگردم خونه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
من شنیدم کافور خیی گرونه پودر لیمو میریزن😶باز دانشگاه ما گندس میترسم بودجش برسه کافور بخره😂چون یکی ...

وای دقیقن غذاشون بوی لیمو خشک میدههه😐

پودر لیمو واسه چی هست

نه کافور فقط تو دانشگاه هایی که خوابگاه دارن میزارن 

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم
2706