2733
2734
عنوان

کارت اهدای عضو

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 43 پست

من با یه شماره گیری کد ثبت نام کردم ..فقط دیگه گفته بود با این لینک میتونین کارتو پرینت بگیرین دیگه پیگیرش نشدم 

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده سال پیش تو سایت بیمارستان مسیح با همسرم ثبت نام کردیم اما کارتش بدستمون نرسید هیچ وقت

منم تو همین سایت ثبت نام کردم

نوشت کارت موقته واسه دائمش باید دوباره اطلاعات و اینا وارد کنی

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2731
رضایت وقتی مهم میشه که مثلا من مرگ مغزی کنم خانوادم بخوان اعضامو اهدا کنن یا نکنن مثل یجور وصیت نام ...

منم منظورم همونه

باید باخبر باشن خصوصا پدر 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
من ده، دوازده سال پیش گرفتم، بابا و مامانم هم خیلی دعوام کردن ولی خب دیگه کار از کار گذشته بود وکارت ...

دقیقا پدرمادر منم 😐😂

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
رضایت وقتی مهم میشه که مثلا من مرگ مغزی کنم خانوادم بخوان اعضامو اهدا کنن یا نکنن مثل یجور وصیت نام ...

دقیقن

الان بفهمن کلی فکرو خیال میکنن ک این دختره از زندگی با ما راضی نیست فلانه و ...

مخصوصن خونواده خودم ک از کاه کوه میسازن

تاااا ته قضیه میرن قشنگ

باید برین بانک ملی کارت رو بگیرین و تو سایت هم زده آدرسا رو 

دوما خانواده باید صد در صد بدونند

من خانوادم در جریانند و کارتمم تو کیف پولمه که متوجه باشن

عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست وقتی شکنجه گر تویی شکنجه اشتباه نیست
2738
باید برین بانک ملی کارت رو بگیرین و تو سایت هم زده آدرسا رو  دوما خانواده باید صد در صد بدونند ...

چرا بانک 😐

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

میگم من ثبت نام کردم ولی فک نکنم عضو به درد بخوری داشته باشم تمام بدنم مریضع خخخخ

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  

من ۸سال پیش گرفتم اینترنتی گرفتم اصن پرینتو ندارم و راجب دائم و موقتیش چیزی نوشته نشده بود

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
میگم من ثبت نام کردم ولی فک نکنم عضو به درد بخوری داشته باشم تمام بدنم مریضع خخخخ

😂😂😂😂ایشالله زودی خوب شی عزیزم

باید برین بانک ملی کارت رو بگیرین و تو سایت هم زده آدرسا رو  دوما خانواده باید صد در صد بدونند ...

کارتشو که بخای بگیری رضایت والدین و اینا ک نمیخان؟

بابا ۲۰سالمه دیگه

اختیار بدن خودمم ندارم؟

2706