2726
عنوان

کارت اهدای عضو

155 بازدید | 43 پست

کسی داره این کارت و؟

من موقتیشو گرفتم‌میخوام واسه دائمیش هم ثبت نام کنم

با پست میارن کارتشو؟نمیخوام خانوادم بفهمن

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اقا باید چیکار کنیم کجا برم ثبتنامش کجاس 

کومکککککک

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

اره من دارم ولی پرینتشو نه

کار انسان دوستانه ایه حتما بگیر

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

من ده سال پیش تو سایت بیمارستان مسیح با همسرم ثبت نام کردیم اما کارتش بدستمون نرسید هیچ وقت

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
من دارم کسی نمیدونه مامانم ناراحت میشه اگه بفهمه متاسفانه

کارتشو خودت گرفتی؟میگن شعبه داره ازونجا باید بگیری

رفتم دائمی ثبت نام کنم دیدم کدپستی و ادرس باااااید بنویسی ترسیدم پست کنن

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
من دارم باید ازش پرینت بگیری درضمن خانوادت بیخبر باشن درست نیست چون رضایتشون مهمه

رضایت وقتی مهم میشه که مثلا من مرگ مغزی کنم خانوادم بخوان اعضامو اهدا کنن یا نکنن

مثل یجور وصیت نامه میمونه دور از جون همتون

2706