1600
1609

منم عضو شدم ولی کارتی بهم ندادن که

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

اره من دارم ولی پرینتشو نه

کار انسان دوستانه ایه حتما بگیر

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

من ده سال پیش تو سایت بیمارستان مسیح با همسرم ثبت نام کردیم اما کارتش بدستمون نرسید هیچ وقت

گروه آبی بامدادخمار (چالش لاغری تا عید) :وزن اولیه: ۷۷ ، وزن هدف:۶۴ , وزن فعلی : ۷۴۱۰۰  قد ۱۶۴      (هدف اول ۶۷)                            اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘میشه دعا کنید خونه ی بابام فروش بره و مامانم ب ارزوش ک خونه ی نو و راحت داشتنه برسه لطفا 😔😘
1432

من از سال ۸۵ عضو هستم 

آره اونموقع پست کردن در خونه 

امام علی( ع):هرگاه از کاری هراس و بیم داشتی،خود را در آغوش همان کار بیفکن چرا که سختی پرهیز و هراس،بزرگتر از خود آن چیزی است که از آن میترسی.  
من دارم کسی نمیدونه مامانم ناراحت میشه اگه بفهمه متاسفانه

کارتشو خودت گرفتی؟میگن شعبه داره ازونجا باید بگیری

رفتم دائمی ثبت نام کنم دیدم کدپستی و ادرس باااااید بنویسی ترسیدم پست کنن

من دارم باید ازش پرینت بگیری درضمن خانوادت بیخبر باشن درست نیست چون رضایتشون مهمه

رضایت وقتی مهم میشه که مثلا من مرگ مغزی کنم خانوادم بخوان اعضامو اهدا کنن یا نکنن

مثل یجور وصیت نامه میمونه دور از جون همتون

1563

من با یه شماره گیری کد ثبت نام کردم ..فقط دیگه گفته بود با این لینک میتونین کارتو پرینت بگیرین دیگه پیگیرش نشدم 

به نظر ها احترام بذاریم .هیچ لذتی بالاتر از این نیس که ببینی تو اعلانات کلی نظرتو ریپلای کرده باشن.  
من ده سال پیش تو سایت بیمارستان مسیح با همسرم ثبت نام کردیم اما کارتش بدستمون نرسید هیچ وقت

منم تو همین سایت ثبت نام کردم

نوشت کارت موقته واسه دائمش باید دوباره اطلاعات و اینا وارد کنی

رضایت وقتی مهم میشه که مثلا من مرگ مغزی کنم خانوادم بخوان اعضامو اهدا کنن یا نکنن مثل یجور وصیت نام ...

منم منظورم همونه

باید باخبر باشن خصوصا پدر 

مخاطب حرفام نیستی ریپلای نکن لطفا😐👊دلت دعوا میخاد برو یدونه تیتاب بردار بخور حالت خوب میشه میخندی😐😆
1611