2737
2734

سلام 

چند ماهه سقط کردید ؟

علتش چی بوده ؟

چند وقت بعد باردار شدید؟

من ۱۸هفته سقط کردم ب علت نارسایی دهانه رحم....

سه ماهه اقدامم

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کیسه آبت پاره شد!دکتر نرفتی واسه بارداری بعدی مشکلت حل بشه؟

نه ....دهانه رحمم باز شد..

دکتر رفتم گفتن باید اقدام کنی تا باردار شدی داروهات شروع میشه..

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2728
یکی از فامیلامونو دهانه رحمشو دوختن تا موقع زایمانش 

اره ب منم گفتم بعد هفته ۱۲

2738
من ٢٠ هفته سقط كردم🥺 كيسه آبم پاره شد، بچه سالم سالم برد، البته خداروشكر الان پسرم ٨ سالشه☺️

خداروشکر...

چند وقت بعد سقط باردار شدی؟

من۱۲ هفته بودم هنوز یه ماهم نشده ک سقط کردم

الهی حتما حالت خیلی گرفته اس؟

اره ب منم گفتم بعد هفته ۱۲

انشالله حامله میشی حتما برای سقط داشتی رحمت اذیت شده دیرتر باردار میشی موقع مریضیت تخم شوید بخور همه ی خون های جمع شده تو رحمت بره صاف بشی خدا کمکت میکنه

امضاء خدا پای تک تک آرزوهاتون💜
انشالله حامله میشی حتما برای سقط داشتی رحمت اذیت شده دیرتر باردار میشی موقع مریضیت تخم شوید بخور همه ...

ممنون عزیزم

2706