2733
2734

خخخخخ آقا داشتم ی خاطره میخوندم ک یکی کیفشو جایی جا گذاشته بود یاد خودم افتادم. اول دبیرستان ک بودم کیف مدرسمو توو اتوبوس جا گذاشتم🤣🤣

تا خود خونه هم نفهمیدم کیفم نیست 🤣🤣

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

نه تاحالا حتی یه لنگه جوراب جایی جا نزاشتم 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تاحالا حتی یه لنگه جوراب جایی جا نزاشتم 

چ خوب

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2738
رفتیم شلمچه دوم دبیرستان چادرمو تو اتوبوس جا گذاشتم بی چادر بودم دیگ کلا بین اون همه چادری😹

خخخ

شوهر من تا دلت بخواد وسیله اینور اونور جا میزارا یه روزم قطعا خودش جا میزاره یه وری😠

😁

نمیدونم ربط داره یا نه ولی میگم😅😅

یبار با تاپ و شلوارک کوتاه بودم میخاستم کفشای جلوی درو مرتب کنم رفتم بیرون درو بستم دختر ۹ ماهه هم تو خونه😐😐😐😐😐😐😐

نشستم رو زمین گریه میکردم😂😂😂😂

رفتم همسایه روبرویی تلفن بگیرم زنگ بزنم همسرم کلید بیاره یدفعه یه نگاه به خودم کردم گریم بیشتر شد😂😂😂😂😂😂😂😂

خودمو بیرون جا گذاشتم😅😅

تا دلت بخواد از این کارا کردم و هنوز هم این داستاااان ادامه دارد...

🤣

پلاستیک کت و دامن مجلسیم تو تاکسی جا گذاشتم.

پیدا نشد؟

2706