2703
2553
عنوان

اندام ایده ال برای خانم ها 😁

4929 بازدید | 27 پست

امروز یه مطلب خوندم که اندام ایدال برای خانم ها چه سایز هاییه 

جالب اینه که اصلا وزن معیار نیست فقط سایز معیاره 

یعنی یکی ممکنه ۷۰ کیلو باشه ولی اندامش عالی باشه 

و یکی ۶۰ کیلو باشه و اصن اندام ایدالی نداشته باشه 

و این وسط عضله و چربی هم مهمه 

خیلیامون دیدیم خانومای بدنساز حرفه ای چقد وزنشون بالاست اما عضله اند و چربی کمی دارن پس اندامشون خوبه 😁

ایناهم سایزها

دور سینه ۹۱ 

دور باس ن ۹۱ 

دور کمر ۶۶ 

قد بین ۱۶۵_۱۷۵

در ضمن اینا امار های جهانیه 

و سلیقه ها متفاوتن 😊

خوشایندی نیس🙏🏻

موفق و‌ موید باشید 😘

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا متر لطفا

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2720
این که کرو کدیل میشه

😂دیگهههه... 

راستی گفته بود فقط ۵ درصد زنان این اندام و اندازه ها رو دارن

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
2714
من اندامم عالیه با این که سه بار حامله شدم

خوشبحالت

بچه ها من پهلو دارم دوست دارم پیکر تراشی کنم نظرتون چیه

میگن خوب نیست 

چرا ورزش نمیکنی 

ورزش های پهلو‌برو فقط لاغر میشی

2706