2733
2734
عنوان

راهنمایی در مورد غربالگری دوم

140 بازدید | 15 پست

سلام .

دکتر رفتم برای من غربالگری نوشته حالا من نمیدونم باید ناشتا باشم ؟ یا نه...

یا فقط آزمایش خون هسش؟ یا ببخشین میپرسم آخه غربالگری اولم  هم خون دادم  هم  ادرار ...

اینم مثل همونه آیا؟

این دیگه سونو نداره مثل ان تی  برم نی نیمو ببینم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه الان نمیدونم باید اول برم آزمایش خون بدم ؟  چون غربالگری اول رفتم سونو بعدش با جوابش رف ...

وا گفتم ک

اول ازمایش خون

بعد دو  هفته سونو انومالی

🧚‍♀️برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات🤰خیلی ممنونم💓💝
2738

.

این روش بطور اولیه برای ارزیابی آناتومی جنین و تشخیص وجود آنومالی (غیرطبیعی بودن) در جنین اتفاق می افتد. سه ماهه دوم از هفته 13 بارداری تا هفته 27 و 6 روز محاسبه میگردد. هر چند که بیشتر این بررسی ها بین هفته های 18 تا 23 بارداری صورت میگیرند. اندازه گیری های زیر باید در این بررسی صورت بگیرند :

1. دور سر

2. دیامتر

3. دور شکم

4. طول فمور (استخوان لگن)

در جریان این بررسی ها سر و صورت ، قلب و قفسه سینه ، شکم و سیستم موسکولواسکلتال جنین باید مشاهده گردند و همچنین طرز قرارگیری جنین ، طول سرویکال ، محل جفت و فاصله سرویکس ، حجم مایع و طناب نافی و تعداد عروق آن باید مورد توجه قرار گیرند.

#سونوگرافى_باردارى 

#سونوگرافى_آنومالى 

#دكتر_هاشمى_طارى 

ممنون عزیزم گزارش زدی 

هنوز هنگم 

واقعا اینا کین ازدواج میکنن 

یه قومیا بد بخت میکنن فکر کنم خودش مشکل داشت که همسرش بی احساس شده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
ممنون عزیزم گزارش زدی  هنوز هنگم  واقعا اینا کین ازدواج میکنن  یه قومیا بد بخت میک ...

خواهش میکنم عزیزم ،بااینجور آدما باید همینجوری برخورد کرد

😅

منم تعجب کردم ،یهو بی هوا و بی جهت ...

فقط باید تاسف خورد ب حال اینجور آدما 

ممنون عزیزم گزارش زدی  هنوز هنگم  واقعا اینا کین ازدواج میکنن  یه قومیا بد بخت میک ...

ب منم بعدش شروع کرد  یه چیزی نوشت ، اصلا دیگه ترجیح  دادم جوابشم ندم  ،خیلی بدم میاد یه نفر بی ادبی کنه

خواهش میکنم عزیزم ،بااینجور آدما باید همینجوری برخورد کرد 😅 منم تعجب کردم ،یهو بی هوا و بی جهت .. ...

من حقیقت ترسیدم ازش ایناها سلیطه ان با عرض معذرت دهنشونو باز میکنن دیگه فکر نمیکنن چی از توش بیرون میاد 😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706