2726

دارم دیوونه میشم با این لیوانای مخصوص بچه که سوراخ کوچک داره میدم که یهو اب زیادی نره تو دهنش ولی بازم میپره چه کار کنم خیلی اعصابم خورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درود 

چک کنید ببینید شکاف کام نداشته باشه.

به دکتر گوش و حلق و بینی مراجعه کنید‌. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
نه نداره هنوز بلعیدن قلپ قلپ و بلد نیس میخواستم ببینم بقیه بچه هام همین طورن

وای من خواستم این تاپیک وبزنم دخترم ۱۳ ماهشه تا با لیوان آب میخوره میپره گلوش با شیشه میدم بهش

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
نه نداره هنوز بلعیدن قلپ قلپ و بلد نیس میخواستم ببینم بقیه بچه هام همین طورن

من در بچگی اینطور بودم و  مشکل گوش و حلق و بینی داشتم. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
شکاف کام چیه

اگر سرچ کنید خیلی بهتر دستتون میاد. چون انواع و اقسام داره.

فقط بدونید یکیش مشکلی در گلوی فرد هست. 

2706