2410
2553

سلام 

خوبید خانوما؟ 

من از اواخر مهر ماه  اینستام  این پیامو میده 

هر کاری کردم  خارج شدم وارد شدم

رمزمو  عوض کردم 

پاک کردم دوباره نصب کردم 

حدود ده روزم ک   اینترنت قطع بود   اصلا فعالیت نداشتم 

حدود 57 تا برام  کامنت انگلیسی هم گذاشتن

دیگ نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم شما میدونید چطور  درست میشه؟ 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

واااااا

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ریپورت شدی انگار

دیگ نمیشه کاریش کرد؟  پست میزارم میشه استوری هم پیامم میره فقط کسیو نمیتونم فالو کنم  و کامنت و لایک بزارم

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
زیاد فالو میکنید آیا؟ 

ن بابا کلا 100 تا فالور دارم کاملا شخصیه 

انگار زیاد لایک کردم 

2714
دیگ نمیشه کاریش کرد؟  پست میزارم میشه استوری هم پیامم میره فقط کسیو نمیتونم فالو کنم  و کا ...

فک کنم بعد ی مدت برگرده ، زیاد دقیق نمیدونم 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
اره لایک و کامنت و زیاد فالو کنید اینطوری میشید 

الان  دبگ نمیشه کاریش کرد☹️

فک کنم بعد ی مدت برگرده ، زیاد دقیق نمیدونم 

مرسی عزیز ددددلم دعا کن درست شه😘

در مرحله ریپورتی.. تو استوریت پیغام بزار از دوستا و آشناها بخواه تو پیجت فعالیت کنن.. مثلا  پستاتو لایک کنن و ایموجی بزارن.. حتی اگه قبلا کردن باز انجام بدن تا از حالت ریپورت احتمالی خارج بشی

"BE WITH GOD...BE KING"
در مرحله ریپورتی.. تو استوریت پیغام بزار از دوستا و آشناها بخواه تو پیجت فعالیت کنن.. مثلا  پست ...

دوباره بزارم پیام انگلیسی  بزارن برام؟ 

درست میشه مال منم شده بود درست شد یکبار کامل برنامه ی اینستارو حذف نصب کنید دوباره نصب کنید برید داخ ...

عه  کردم نشد بازم میکنم ببینم چی میگه 

2706