2726
عنوان

نمیدونم قهر باشم یا نه

208 بازدید | 18 پست

من پول کم اوردم سر یه جریانی به شوهرم گفتم گفت فعلا ندارم از مامانم گرفتم شوهرم که فهمید داد و بیداد کرد و گفت حتمن باید پولشونو پس بدی و زنگ زد به مامانم که دیگه بهش هیچ کمک نقدی نکنید لطفا 

حالا من قصدم این بود بعدا پولو از خودش بگیرم بدم به مامانم ...

خلاصه کع بعد این جریان من رفتم تو قیافه یکم به طور نامحسوس اومد منت کشی محل ندادم اونم رفت تو قیافه 

منم از خجالت مامانم اینا واتساپ و اینامو پاک کردم از عصر جوابشونم نمیدم .

اما نمیدونم با شوهرم قهر باشم یا نه به نظر خودم کار بدی نکردم که اینقد بد برخورد کرد

فرشته های کوچولوی من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه کار تو بد بوده نه کار شوهرت،کاریه که شده دیگه بی خیال

اخه زد هم وجهه منو خراب کرد هم خودشو 

الان من سری بعدی بخوام از مامانم پول بگیرم میگه شوهرت راضی نیس نمیدم ... در حالت کلی هم با کلی خجالت بهش میگم بده

فرشته های کوچولوی من ...

منطقی حرف بزنید بهتره اول از حس خودتون بگید بگید من نیاز داشتم من..... اینطوری شوهرتونم اروم میشه با قهر چیزی حل نمیشه😑

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
وقتی راضی نیست چرا اصرار میکنی خوب غرورش خرد شده ناراحته 

بحث اصرار نیس خب درست میگفت منم پس میدادم نه بره زنگ بزنه به مامانم . هم وجهه خودشو خراب کرد هم من 

فرشته های کوچولوی من ...
اخه زد هم وجهه منو خراب کرد هم خودشو  الان من سری بعدی بخوام از مامانم پول بگیرم میگه شوهرت را ...

بابا خوبه که اکثر مردا الان مفت خورن دوست دارن از ننه بابای خانوم بکنن ،شوهرت نمیخواد از خونوادت بگیری،خوشحال باش بابا،مگر اینکه خیلی وضعتون بد باشه و نیاز جدی داشته باشی به کمک خونوادت که در این صورت فرق میکنه

بابا خوبه که اکثر مردا الان مفت خورن دوست دارن از ننه بابای خانوم بکنن ،شوهرت نمیخواد از خونوادت بگی ...

نه وضعمون خوبه خداروشکر اما من امروز باید حتمن میرفتم یه چیزی میگرفتم بهش گفتم گفت فعلا ندارم منم گفتم خب از مامانم میگیرم کارم راه بیوفته بعد هروقت خودش داد پسش میدم 

کمم بود ۱۰۰ تومن بیشتر نبود 

فرشته های کوچولوی من ...
2706