2737
2734
عنوان

ببینید مادرشوهر چی فرمودن

405 بازدید | 26 پست

سلام. مادرشوهر من یه هفته هست.رفته شهر دیگه خونه خواهرش که دخترش رو ببره دکتر . 

در طول سال هم.زیاد میره میمونه. 

چند روز پیش پیام داد با 3تا جاری دیگه هماهنگ کنم هر روز واسه پدرشوهرم ناهار ببریم. 

حالا ما سال تا سال خونه مادرشوهر جمع نمیشیم

دوماهه جاریها رو ندیدم. 

من به اون جاری که طبقه بالا مادرشوهر م زندگی میکنه پیام دادم گفتم چی گفتن 

گفت من.باید واسه.خودمون ناهار درست کنم بیشتر میزارم بابا هم بخورن

حالا باز مادرشوهر م پیام داده ممنون که ناهار بردین منم راستشو گفتم میگه اشکال نداره شما هم درست کنید بابا شام میخورن☺

خدایا شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره یه چند شب ببر خیالشون راحت شه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2728
من شوهرم هفته ای چند روز نیست وضع گوشت و مرغمونم اصلا جالب نیست نمیدونم چی درست کنم براش

عزيزم شرايط پسرشون رو نميخواد ازشون مخفي كني

شما هم صادقانه و راااااحت هر غذايي كه خودتون ميل ميكنين يه ظرف هم براي پدر همسرت بكش 

اونا حتما شرايط پسرشون رو متوجه ميشن و درك ميكنن غريبه نيستن كه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738
اشکال نداره یه چند شب ببر خیالشون راحت شه

شوهر من در هفنه فقط 3یا 4روز شهر خودمونه. 

نمیدونم چی براش ببرم.

همه چی ام.نمی‌خورن دستپخت هر کسی هم.نمیپسنده استرس گرفتم

خدایا شکرت😍

عزیزم ازت خواهش میکنم ببر میدونی چرا .من مامانم مریض بودن یه چند هفته امدن خونه من .بابام که شهرستان موند زن داداشم حتی یه پشقاب غذا نفرستاده براشون.بابام مجبور بود یا خودش غذا درست کنه یایه مسافت طولانی رو بره غذا بخره .بخدا ثواب داره اگه براش ببری .

خدا خیرتون بده...یه چیزی حالا ببر..‌راحت بگیر...من پدرم تنها بود خونمون ...خونه برادرمم دیوار به دیوار خونشونه...تو ۱۳ روز زنداداسم فقط ۲ بار برای پدرم ناهار برد...حتی پدرمو نیاورد خونشون...داد دختر کوچیک آورد...بعدشم دیکه هیچی نداد.‌‌شما ببر خدا به زندگبتون برکت میده انشالله

عزیزم ازت خواهش میکنم ببر میدونی چرا .من مامانم مریض بودن یه چند هفته امدن خونه من .بابام که شهرستان ...

اون یکی جاریم طبقه بالاشونه بنده خدا هرروز ناهار میبره 

مادر شوهرم.میگه شما هم ببر 

یه نفر مگه چند تا معده داره. 

بعدم میگم شوهرم سرکار بوده میگن خودت ماشین داری بردار برو 

حس میکنم میخواد زور بگه 

آخه ما خیلی کم.میریم خونشون 15 روز یا 20 روز یه بار 

واسه.ناهار و شام هم چند ماه یه بار

خدایا شکرت😍
2706